PolskiPL EnglishENG

EsteticClub

EsteticClub

 

 

Zarejestruj się online ►

 

Wyobraź sobie Klub, w którym wszyscy dbają o Ciebie, abyś była Piękna i czuła się w pełni komfortowo.

Wyobraź sobie Klub, w którym możesz spędzać czas ze swoimi Przyjaciółmi. Zawsze możesz napić się kawy.

Wyobraź sobie Klub, w którym jesteś doceniana - korzystając z usług, zbierasz w bardzo prosty sposób punkty i możesz wymienić je na dowolne prezenty. Dla Siebie, bądź bliskiej Ci osoby.

A teraz wyobraź sobie, że ten Klub naprawdę istnieje!

 

Nasz Klub Lojalnościowy Estetic Club skierowany jest do kobiet i mężczyzn, którzy korzystają z naszych usług, i poza bezsprzecznymi efektami estetycznymi, oczekują więcej korzyści. Korzyści, które z nieskrywaną przyjemnością chcemy Wam zaoferować.

Jak cieszyć się z nagród w Estetic Club?

To proste. Wystarczą trzy kroki, by cieszyć się nagrodami Estetic Club.

Zapisanie się do naszego Klubu może mieć formę osobistą lub online.
W przypadku formy osobistej - zgłoś się do naszej recepcji w naszym salonie Laser Estetic w Lublinie. Wypełnisz formularz i od razu przystępując do naszego Klubu - otrzymujesz i zbierasz punkty.
W przypadku formy online - wejdź na EsteticClub i zarejestruj się aby utworzyć swoje konto.

 

Będąc w Estetic Club zupełnie nie potrzebujesz karty, ani zbierania pieczątek - nasz system automatycznie nalicza punkty za wykupione usługi. Poniżej znajdziesz przelicznik punktów. które możesz zdobyć za aktywności w naszej klinice.

 


 

Poprzez ikonkę Zaloguj w górnym menu masz całodobowy dostęp do swojego konta. Zawsze możesz sprawdzić stan swojego konta i zaplanować swoje nagrody. To bardzo proste. Nagrody możesz wykorzystać jako rabat przy dowolnym zabiegu lub otrzymać je jako Bon Upominkowy dla Bliskiej Osoby.

Od dzisiaj możesz pozwolić sobie na więcej. Tylko w Estetic Club!
Korzystaj jak zawsze, odbieraj nagrody jak nigdy!

 

Klub, w którym czekają na Ciebie nagrody:

Zebrane w naszym Klubie punkty możesz zawsze wymienić na nagrody. Szczegółowa lista nagród jest dostępna ponizej. Pamiętaj, że co jakiś czas zmieniamy nagrody, więc z jednej strony masz w czym wybierać, z drugiej jednak strony - musisz się spieszyć, by skorzystać z tych, na których zależy Ci najbardziej.

 

Informacje szczegółowe

Dokładne zasady korzystania z Klubu, nagradzanie aktywności w Estetic Club oraz listę nagród znajdziesz pod linkiem - Pełny Regulamin Estetic Club.

Chcesz dowiedzieć się jeszcze wiecej? Skontaktuj się z nami!

prezent login mobile