PolskiPL EnglishENG

EsteticClub

EsteticClub

Wyobraź sobie Klub, w którym wszyscy dbają o Ciebie, abyś była Piękna i czuła się w pełni komfortowo.

Wyobraź sobie Klub, w którym możesz spędzać czas ze swoimi Przyjaciółmi. Zawsze możesz napić się kawy.

Wyobraź sobie Klub, w którym jesteś doceniana - korzystając z usług, zbierasz w bardzo prosty sposób punkty i możesz wymienić je na dowolne prezenty. Dla Siebie, bądź bliskiej Ci osoby.

A teraz wyobraź sobie, że ten Klub naprawdę istnieje!

 

Nasz Klub Lojalnościowy Estetic Club skierowany jest do kobiet i mężczyzn, którzy korzystają z naszych usług, i poza bezsprzecznymi efektami estetycznymi, oczekują więcej korzyści. Korzyści, które z nieskrywaną przyjemnością chcemy Wam zaoferować.

Jak cieszyć się z nagród w Estetic Club?

To proste. Wystarczą trzy kroki, by cieszyć się nagrodami Estetic Club.

Zapisanie się do naszego Klubu może mieć formę pisemną lub elektroniczną.
W przypadku formy pisemnej - zgłoś się do naszej recepcji w naszym salonie Laser Estetic w Lublinie. Wypełnisz formularz i od razu przystępując do naszego Klubu - otrzymujesz i zbierasz punkty.
W przypadku formy elektronicznej - w górnym menu przejdź do Zarezerwuj Online i rezerwując dowolną usługę potwierdź uczestnictwo w Klubie Lojalnościowym. W tym przypadku również od razu otrzymujesz i zbierasz punkty lojalnościowe.

 

Będąc w Estetic Club zupełnie nie potrzebujesz karty, ani zbierania pieczątek - nasz system automatycznie nalicza punkty za wykupione usługi:
1 punkt za każde 1 zł wydane u nas na usługi
30 punktów za wystawienie opinii
200 punktów za przystąpienie do Klubu
100 punktów za skuteczne polecenie naszych usług nowemu Klientowi
100 punktów jako prezent urodzinowy.

 

Poprzez ikonkę Zaloguj w górnym menu masz całodobowy dostęp do swojego konta. Zawsze możesz sprawdzić stan swojego konta i zaplanować swoje prezenty. To bardzo proste.

Od dzisiaj możesz pozwolić sobie na więcej. Tylko w Estetic Club!
Korzystaj jak zawsze, odbieraj nagrody jak nigdy!

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Klub, w którym czekają na Ciebie nagrody:

Zebrane w naszym Klubie punkty możesz zawsze wymienić na nagrody. Szczegółowa lista nagród jest dostępna w Załączniku nr 2 do Regulaminu. Pamiętaj, że co jakiś czas zmieniamy nagrody, więc z jednej strony masz w czym wybierać, z drugiej jednak strony - musisz się spieszyć, by skorzystać z tych, na których zależy Ci najbardziej.

 

Informacje szczegółowe

Dokładne zasady korzystania z Klubu, nagradzanie aktywności w Estetic Club oraz listę nagród znajdziesz pod linkiem - Pełny Regulamin Estetic Club.

Chcesz dowiedzieć się jeszcze wiecej? Skontaktuj się z nami!

prezent login mobile