PolskiPL EnglishENG

Depilacja laserowa Vectus

Co mówią Eksperci?

 Dr Marcin Ambroziak, lekarz dermatolog

"Laser diodowy Vectus™ to gwarancja skuteczności, bezpieczeństwa i komfortu Pacjenta w walce z niechcianym owłosieniem. Zabieg jest wyjątkowo skuteczny dzięki jednolicie rozłożonej    wiązce światła na całej powierzchni głowicy oraz technologii odzyskującej światło odbite od skóry. Zastosowany czytnik poziomu melaniny Skintel pozwalający na dostosowanie parametrów zabiegowych do indywidualnych potrzeb Pacjenta minimalizuje ryzyko poparzeń, a szafirowe szkiełko chłodzące skórę przed, w trakcie i po emisji impulsu, sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.”

Co mówią Eksperci?
VECTUS™ to udoskonalona wersja znanego systemu Light Sheer Duet!

VECTUS™ to udoskonalona wersja znanego systemu Light Sheer Duet!

Amerykańska firma Palomar Medical Technologies 15 lat temu stworzyła laser diodowy Light Sheer. Do tej pory technologia Light Sheer była uważana za złoty standard trwałej depilacji laserowej. W tym czasie grupa naukowców firmy Palomar pracowała nad udoskonaleniem technologii, czyli zwiększeniem skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu oraz skróceniem czasu trwania zabiegu. W ten sposób powstał innowacyjny, doskonały laser diodowy Vectus™.

Bezpieczny, bo posiada komputerowy czytnik melaniny - Skintel.

Skuteczny, ponieważ usuwa włoski na zawsze, bez względu na kolor włosa, czy karnacji.

Komfortowy ze względu na chłodzenie skóry przed, w trakcie i po strzale wiązki lasera.

Szybki, dzięki dużej głowicy maksymalnie skracającej czas zabiegu.

 

Obejrzyj film - Vectus™ vs. Light Sheer Duet i doceń różnicę:

 

zobacz więcej

Vectus™ to technologia XXI wieku - najbardziej innowacyjny laser na świecie!

Vectus™ to medyczny laser diodowy służący do trwałego usuwania owłosienia i przebarwień. Jest to aktualnie najszybszy i zarazem najmocniejszy system do depilacji laserowej na świecie. Wykorzystano w nim wiele nowatorskich rozwiązań, które decydują o jego przewadze nad innymi urządzeniami. Cechują go wyjątkowa skuteczność, bezpieczeństwo i komfort Pacjenta.

Skutecznośc urzadzenia została potwierdzona badaniami oraz prestiżowym certyfikatem wydanym przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA.

W 2013 roku laser diodowy Vectus™ otrzymał prestiżową nagrodę Prix de Beauty w kategorii "Odkrycie Roku". Nagroda ta przyznawana jest w branży kosmetycznej w takich krajach, jak Niemcy, Austria, Szwajcaria i Polska.

Vectus™ to technologia XXI wieku - najbardziej innowacyjny laser na świecie!
Naprawdę najwyższy poziom bezpieczeństwa i brak ryzyka poparzeń

Naprawdę najwyższy poziom bezpieczeństwa i brak ryzyka poparzeń

Jako jedyne urządzenie na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik melaniny w skórze - Skintel. Inne urządzenia dostosowują moc wiązki bazując tylko na wizualnej ocenie osoby przeprowadzającej zabieg. Skintel oferuje zdecydowanie więcej, niż możesz sobie wyobrazić.

Przed wykonaniem zabiegu, czytnik Skintel przykładany jest do skóry Pacjenta w okolicy, z której będzie usuwane owłosienie. Skintel precyzyjnie określa prawdziwy poziom melaniny w skórze i na podstawie odczytu automatycznie ustala optymalne i indywidualne ustawienia zabiegu. Tylko dobrane ze skrupulatną dokładnością parametry umożliwiają zastosowanie maksymalnie wysokiej energii, eliminując ryzyko poparzeń. To powoduje, że zabieg staje się skuteczniejszy i bardziej bezpieczny.

Skintel posiada certfikat FDA potwierdzający jego skuteczność.

Usuwa owłosienie raz na zawsze! Najwyższa skuteczność na świecie, poparta badaniami

Laser diodowy Vectus™ ma długość fali 810 nm i służy do usuwania owłosienia bezpowrotnie. Wykorzystana innowacyjna technologia Photon Recycling wykorzystuje wysłane światło lasera, jako ponowną energię.

Inne urządzenia w trakcie strzału naturalnie odbijają się od skóry i "marnują" aż 80% wiązki lasera. "Magiczne lustra", które są wbudowane w głowicę Vectus™, powodują, że impuls w 100% trafia ponownie do skóry, dzięki temu, że odbijają się właśnie od "luster". To bardzo znacząco zwiększa skuteczność i efektywność zabiegu. Rezultaty są po prostu niesamowite.

Znając cykliczność wzrastania włosa możemy mieć duży wpływ na efektywność zabiegu depilacji laserowej. Wzrost włosa to proces składający się z trzech faz.

zobacz więcej

Anagen

Jest to faza wzrostu włosa, w trakcie której depilacja będzie miała najlepsze rezultaty i będzie najskuteczniejsza. Mieszek wydłuża się i osiąga swoją ostateczną długość. Melanocyty zaczynają produkować melaninę, powodując wzrost włosa, który wychodzi ponad powierzchnię skóry. Zwykle ok. 30% naszych włosów znajduje się w tej fazie i na te włoski właśnie działamy światłem lasera usuwając je na zawsze.

Katagen

Jest to faza przejściowa. Włos uwalniany jest z brodawki i przesuwa się w górę.

Telogen

Jest to faza spoczynku. W tej fazie depilacja nie jest wykonywana, gdyż jest najmniej skuteczna. Włos na poczatku odżywiany z mieszka włosowego, martwieje i w końcu wypada.

Usuwa owłosienie raz na zawsze! Najwyższa skuteczność na świecie, poparta badaniami
Naprawdę najbardziej komfortowa i najmniej bolesna depilacja laserowa

Naprawdę najbardziej komfortowa i najmniej bolesna depilacja laserowa

Vectus™ to niezrównany komfort dla Pacjenta!

Często przy innych systemach depilacji laserowej Pacjenci rezygnują z dalszych zabiegów przez ból, który towarzyszy im w trakcie. Przez taką niedoskonałość technologiczną niestety przechodzą na inne tradycyjne sposoby depilacji np. maszynką, co nie jest żadnym rozwiązaniem w takiej sytuacji.

Golenie maszynką powoduje częste podrażnienia, zapalenia włosków mieszkowych, suchość skóry. Przyczyną jest niedokładność depilacji, która powoduje pojawienie się ciemnych, małych i nieestetycznych kropeczek, które są dowodem na niedogolone włosy.

Technologia Vectus™, dzięki zastosowaniu w głowicy rozwiązania Advanced Contact Cooling, uznana została przez Pacjentów za najmniej bolesną depilację laserową! Rozwiązanie to powoduje, że skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła. Ostatecznie powoduje to, że wyczuwalność ciepła w trakcie strzału jest minimalna, a komfort Pacjenta zdecydowanie wzrasta.

PAMIĘTAJ! DEPILACJA NIE MUSI AŻ TAK BOLEĆ.

Skuteczny przy jasnych i rudych włosach oraz ciemnej, opalonej skórze

Laser Vectus™ jest wyjątkowy, gdyż jako jedyny na świecie trwale usuwa niechciane owłosienie bez względu na ich kolor, czy karnację skóry. Jest skuteczny przy włosach typu blond, rude, przy ciemnych karnacjach oraz opalonej skórze.

Jeśli sądzisz, że z powodu swoich jasnych włosów jesteś skazana na depilację woskiem, bądź maszynką, to znaczy, że jeszcze nie poznałaś efektów naszego innowacyjnego lasera Vectus™. Jedynym sposobem na to jest umówienie się z nami na bezpłatne konsultacje, na których zrobimy próbę laserową kwalifikującą do zabiegu!

Skuteczny przy jasnych i rudych włosach oraz ciemnej, opalonej skórze
Niesamowicie szybkie zabiegi

Niesamowicie szybkie zabiegi

Vectus™ jest najszybciej pracującym urządzeniem dostępnym na rynku laserów diodowych. Dzięki dużej głowicy zabiegowej pozwala na wykonanie depilacji poszczególnych partii ciała w zaledwie kilka minut (pachy 30 sekund, bikini 5 minut, plecy mężczyzny 5 minut, nogi 20 minut, a nie 3 godziny, jak w innych systemach).

Już nie musisz poświęcać godzin na wizytę w salonie depilacji laserowej. W Laser Estetic wystarczy umówienie się na konkretną godzinę, a my powiemy Ci, jak krótko to będzie trwało. Będziesz zaskoczona!

Dzięki temu będziesz miała więcej czasu dla siebie i na komfortowe życie.

Popraw komfort życia - ciesz się zawsze gładkim ciałem i pewnością siebie

Laser Vectus™ daje wiele radości z korzystania z życia, zupełnie nie zawracając sobie przy tym głowy tak przyziemnymi kwestiami, jak niedogolone włoski.

Przypomnij sobie, ile razy przez szorstkie nogi, odrośnięte włoski nie założyłaś spódnicy na ważne wyjście, jak często rezygnowałaś z basenu, czy sauny, czy kiedykolwiek uciekłaś z randki, bo nie było czasu na użycie maszynki do golenia!!!

Już teraz porzuć maszynki do golenia, stracone chwile na pamiętanie o nieogolonych włoskach, czy dyskomfort odrastających włosów. Z Vectus™ całkowicie możesz skupić się na swoim życiu i korzystaniu z niego.

Decydując się na depilację laserową w Laser Estetic te problemy już nigdy nie będą Twoje!

Popraw komfort życia - ciesz się zawsze gładkim ciałem i pewnością siebie
IPL a laser diodowy Vectus™

IPL a laser diodowy Vectus™

Chcąc profesjonalnie oferować swoje usługi nie mogłyśmy nie zbadać innych form depilacji w Lublinie, aby nasz Klient był świadomy tego, że nie każdy sprzęt reklamowany, jako najlepszy sposób na niechciane włosy, jest równie skuteczny.

IPL - bo o nim mowa - nie jest laserem diodowym, dodatkowo emituje różnej długości fale we wszystkich kierunkach, co znacznie wpływa na jego niską skuteczność. A skuteczność w depilacji laserowej jest mierzona przede wszystkim brakiem regeneracji cebulek i odrastania włosów, czyli usunięcie owłosienia raz na zawsze.

Czy warto walczyć z niechcianym owłosieniem do końca życia? Czy warto płacić za nieefektywne zabiegi? Czy warto tracić czas na puste obietnice pełnego komfortu? My, kobiety, wiemy, że depilacja musi spełniać swoje zadanie, dlatego IPL mówimy - stanowcze NIE!!! Pamiętaj - IPL tylko osłabia włos, a nie trwale go usuwa.

Wybierz pewność i niezawodność! Dlatego, jeśli szukasz najskuteczniejszej formy trwałego usuwania zbędnego owłosienia to znalazłaś - Laser Vectus™. Chcesz dowiedzieć się więcej - zapisz się na darmowe konsultacje w Lublinie.

prezent login mobile