PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Zabieg miesiąca MARZEC

 

Zdrowe ciało nie tylko na wiosnę! Chudnij zdrowo w Klinice Laser Estetic!

 

W zdrowym ciele, zdrowy duch – zdecydowanie zgadzamy się z tą sentencją. Jak mówią najnowsze badania dotyczące zdrowego trybu życia, aby mieć piękną sylwetkę, a także być zdrowym - oprócz aktywności fizycznej, potrzebujemy doskonałych zabiegów na ciało i dobrze dobranej diety.

Te trzy czynniki doprowadzą nas i nasz organizm do świetnej formy, a przy tym idealnego, wymarzonego wyglądu.

 

Aby przygotować się do zbliżającej się wiosny i lata stworzyliśmy dla Was specjalną propozycję – połączenie najlepszego na świecie zabiegu modelowania ciała Endermologie LPG Alliance, które nie dość że redukuje cellulit, dodatkowo zmniejsza obwody i ujędrnia nasze ciało z darmowymi konsultacjami dietetycznymi i pomiarami ciała, dobranym programem żywieniowym przygotowanym przez dietetyka z Kliniki Dobry Dietetyk – mgr Katarzynę Ślusarską.

 

Specjalnie dla naszych Pacjentek korzystających z serii zabiegów na modelowanie ciała Pani dietetyk przygotowała specjalną dietę wspomagającą dotarcie do wymarzonego celu – idealnej, zdrowej sylwetki.

 

Tylko w marcu w Klinice Laser Estetic

Przy zakupie dowolnej serii zabiegów na ciało Endermologie LPG Alliance® otrzymasz od nas w PREZENCIE konsultację dietetyczną z badaniami pomiarowymi oraz 14-dniowy program żywieniowy.

 

Poznaj rewelacyjny zabieg modelowania ciała ENDERMOLOGIE LPG ALLIANCE®

 

Warunki promocji:

  • oferta ważna 01-31.03.2019 lub do wyczerpania prezentów.
  • Pakiet można wykupić do 31.03 płacąc osobiście w recepcji kliniki lub przelewem (nr konta i zasady dokonania przelewu podane są na naszej stronie www.laserestetic.pl/page/dokonaj-przelewu
  • Realizację zabiegów z pakietu należy wykorzystać w ciagu 30 dni od daty zakupu.
  • Pakiet dietetyczny można wykorzystać po uprzednim umówieniu wizyty z dietetykiem.
  • Promocje i rabaty nie łączą się, regulamin dostępny na www.laserestetic.pl
  • Zabieg z pakietu promocyjnego można odwołać najpóźniej 24 h przed wizyta. W innym wypadku zabieg zostanie uznany jako zrealizowany.
prezent login mobile