PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Zabieg miesiąca LISTOPAD

Jesień to najlepszy czas, aby ze zdwojoną siłą podziałać na problemy skórne!

W listopadzie skutecznie walczymy z niedoskonałościami skórnymi twarzy, szyi, dekoltu i całego ciała!

Jeśli na Twojej twarzy pojawiły się zmarszczki, przebarwienia, skóra jest zmęczona, szara i potrzebuje skutecznej poprawy i odmłodzenia lub masz nieestetyczne blizny na twarzy lub ciele (potrądzikowe, pooperacyjne, oparzeniowe, rozstępy) to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję!

 


Pakiet:   
1 zabieg laserem frakcyjnym Emerge® + 50% zniżki na zabieg Mezoterapii DermoPen®

Terapie łączone wykonane naprzemiennie przynoszą najlepsze rezultaty. Zabieg składa się z 4-ech etapów:

1 ETAP: Na wstępie przeprowadzimy konsultację, która pozwoli nam ocenić skórę i problem, z którym zmaga się pacjent. Doradzimy ilość potrzebnych zabiegów oraz częstotliwość ich wykonywania. Przeprowadzony zostanie również wywiad medyczny, który pozwoli nam wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu,dzięki czemu będzie nie tylko skuteczny ale i bezpieczny.

2 ETAP: Zabieg laserem frakcyjnym nieablacyjnym Emerge. Wiązka lasera w kontrolowany sposób uszkadza wybrane obszary naskórka i skóry właściwej, tworząc głębokie na około 2 mm mikrokanaliki  W ten sposób gojąca się skóra naturalnie zastępuje uszkodzone komórki, nową, zdrową tkanką. Efektem tego jest zdrowsza, gładsza i silnie zregenerowana skóra. Laser działa bardzo głęboko, co ma znaczny wpływ na regenerację głębszych warstw skóry. Nie narusza przy tym ciągłości naskórka, dzięki czemu po zabiegu nie ma okresu rekonwalescencji.

3 ETAP: Zabieg mezoterapii mikroigłowej za pomocą dermapena przeprowadzony po 14 dniach. Mezoterapia podobnie jak laser perforuje skórę, natomiast odbywa się to za pomocą urządzenia z 12 mikroigiełkami. Tutaj uszkadzamy skórę poprzez nakłuwanie jej. W zależności od problemu z jakim się zmaga pacjent, możemy ustawić głębokość, na której chcemy stymulować skórę. To odróżnia te dwa etapy zabiegu. Podczas mezoterapii silnie odżywiamy skórę, dostarczając jej niezbędnych składników aktywnych (kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów). Dzięki temu zwiększa się produkcja kolagenu, elastyny, skóra jest młodsza i bardziej wygładzona, a blizny czy rozstępy dużo płytsze.

4 ETAP: Stosowanie odpowiednio dobranej pielęgnacji domowej, co znacznie pogłębi i utrzyma uzyskane efekty podczas terapii.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O:

ZABIEGU LASEREM FRAKCYJNYM EMERGE®
ZABIEGU MEZOTERAPII DERMOPEN Q1®

 

 

Warunki promocji:

  • Oferta ważna w dniach 5-30.11.2018
  • Pakiet zawiera 1 zabieg laserem frakcyjnym Emerge na wybraną okolicę + 1 zabieg Mezoterapii DermoPen na tą samą okolicę
  • Zabiegi wykonywane są z minimalnym odstępem14 dni.
  • W czasie trwania promocji należy wykupić pakiet i rozpocząć jego realizację w ciągu 30 dni
  • 1 osoba może wykupić max. 6 pakietów
  • Promocje i rabaty nie łączą się, regulamin dostępny na www.laserestetic.pl
  • Wizytę na zabieg promocyjny należy odwołać z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem. W innym wypadku zabieg przepada lub klient chcąc z niego skorzystać w innym terminie będzie zobowiązany do dopłaty różnicy do ceny standardowej  pakietu.
  • Za zabiegi można zapłacić osbiście w recepcji kliniki lub przelewem (nr konta i zasady dokonania przelewu podane są w na naszej stronie www.laserestetic.pl/kontakt)

 

 


 

 

prezent login mobile