PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Zabieg miesiąca GRUDZIEŃ

Święta to magiczny czas, a my chcemy obdarować naszych najbliższych wyjątkowymi Prezentami.

Wybraliśmy 3 świąteczne zabiegi, które sprawią wyjątkową radość i relaks nawet najbardziej wymagającej osobie.


Termolifting NIR®

to zabieg dla każdej kobiety i każdego mężczyzny po 25 roku życia. Zabieg polega na ujędrnianiu i poprawie kondycji skóry za pomocą promieniowania podczerwonego IR emitowanego przez specjalną szafirową głowicę. Możemy go wykonać na każdym fototypie, skórze opalonej oraz naczyniowej.

Doskonale sprawdzi się u osób, które mają opadające policzki, opadający owal twarzy, zmarszczki oraz bruzdy nosowo – wargowe, które zauważyły wiotkość skóry twarzy, szyi, dekoltu, a nawet dłoni, chcą poprawić gęstość skóry. 

POZNAJ ZABIEG TERMOLIFTING NIR®

 

Mezoterapia DermoPen®

to zabieg idealny by zrewitalizować i odmłodzić naszą skórę. Pozwala nam ona na redukcję istniejących drobnych zmarszczek oraz zasinień pod oczami. Polega na intensywnym, bardzo gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu wybranych okolic twarzy, by pobudzić produkcję kolagenu i elastyny. Prowadzi to do wspaniałych efektów! Zabieg ujędrnia skórę, niweluje blizny po przebytym trądziku i redukuje drobne zmarszczki i przebarwienia.

POZNAJ ZABIEG MEZOTERAPII DERMOPEN®

 

Endermolift LPG®

to całkowicie nieinwazyjna metoda odmładzania twarzy, wygładzania zmarszczek i ujędrniania skóry na twarzy, szyi i dekolcie. Doskonale sprawdzi się także w przypadku osób marzących o wymodelowaniu owalu twarzy, czy likwidacji podwójnego podbródka, a także zasinień i „worków” pod oczami. Zabieg ten silnie pobudza komórki skóry do wzmożonej produkcji elastyny i kolagenu, dzięki czemu skóra natychmiast zyskuje sprężystość, jędrność i zdrowy, świetlisty kolor.

POZNAJ ZABIEG ENDERMOLIFT LPG®

 

Warunki promocji:

  • oferta ważna 01-31.12.2018
  • zabieg można wykupić do 31.12 płacąc osobiście w recepcji kliniki lub przelewem (nr konta i zasady dokonania przelewu podane są w na naszej stronie www.laserestetic.pl/kontakt)
  • Bon Upominkowy możemy wysłać na życzenie pocztą na wskazany adres po dokonaniu płatności przelewem
  • wykupione w grudniu bony na zabiegi promocyjne są ważne 3 miesiące od daty zakupu
  • Promocje i rabaty nie łączą się, regulamin dostępny na www.laserestetic.pl

 

 

prezent login mobile