PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Termolifting ALMA Harmony NIR™

Chcesz uzyskać efekt liftingu twarzy bez konieczności poddawania się zabiegom chirurgicznym? Termolifting ALMA NIR™ to innowacyjna kuracja, dzięki której odzyskasz młodszych wygląd całkowicie bezinwazyjnie.


Alma Beauty Rejuve™ – nowość od Alma Lasers™


Alma Lasers™ to izraelska firma, która jest światowym liderem w zakresie technologii wykorzystujących laser, światło, fale radiowe i ultradźwięki. Urządzenia wykorzystywane w medycyny estetycznej i chirurgii stanowią połączenie kilku technologii. Tak działa Alma Beauty Rejuve™ – platforma oferująca szeroki wybór zabiegów na twarz.


Na czym polega termolifting NIR™ - laserowe ujędrnianie twarzy?


Termolifting NIR™ to bezinwazyjny lifting twarzy, który eliminuje oznaki starzenia oraz walczy z niedoskonałościami skóry. W swoim działaniu wykorzystuje promieniowanie podczerwone IR – emitowane przez szafirową głowicę fale o długości 1300 nm przyczyniają się do podgrzania głębokich warstw skóry do temperatury 40-44oC. Skutkuje to gwałtownym kurczeniem się włókien, co przekłada się na efekt większej elastyczności skóry.


Dla kogo przeznaczone są zabiegi termoliftingu NIR™?


Bezinwazyjny lifting twarzy NIR™ przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, których celem jest redukcja oznak starzenia. Można go wykonać bez względu na fototyp skóry, a także na skórze opalonej czy cerze naczynkowej.


Wskazania do termoliftingu to:
• opadające powieki
• opadające policzki i opadający owal twarzy
• zmarszczki i bruzdy nosowo-wargowe.


Ponadto zabieg dedykowany jest osobom, które mają wiotką skórę w obrębie brzucha i ud, nad kolanami, w okolicy wewnętrznej strony ramion. Może być także wykonywany jako profilaktyka przeciwstarzeniowa u osób w wieku 25-35 lat.


Jak wygląda zabieg laserowego ujędrniania?


Bezinwazyjny lifting twarzy to niezwykle szybki i bezbolesny zabieg. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, przed rozpoczęciem kuracji przeprowadzana jest konsultacja kosmetologiczna wykluczająca przeciwwskazania.


Zabieg rozpoczyna się od doboru optymalnych parametrów lasera, a następnie dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia skóry. Obszar poddawany termoliftingowi pokrywany jest cienką warstwą żelu zabezpieczającego. Kosmetolog przykłada głowicę do skóry i wodzi ją po konkretnych obszarach. Wiązka promieniowania podczerwonego dociera w głębokie warstwy skóry – bez naruszania zewnętrznych jej warstw.


Jak wygląda skóra po termoliftingu?


Zabieg jest całkowicie bezpieczny – dawka promieniowania ustalana jest tak, aby Pacjent nie odczuwał żadnego dyskomfortu. Ponadto zastosowany system chłodzący zabezpiecza skórę przed poparzeniem.
Bezinwazyjny lifting twarzy może wiązać się jedynie z lekkim obrzękiem lub zaczerwienieniem miejsca poddawanego zabiegowi. Dolegliwości te znikają po kilku dniach.


Ile trwa zabieg i jak często należy go powtarzać?


Termolifting twarzy trwa 30-60 minut – czas zależy od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi.
W przypadku terapii profilaktycznej – u osób w wieku 25-35 lat – wystarczy 1 zabieg. Natomiast osoby powyżej 35 lat powinny wykonać serię 4 zabiegów w 4-tygodniowych odstępach czasu.


Jakie są efekty zabiegu termoliftingu?


Bezoperacyjny lifting twarzy sprawia, że skóra ulega zagęszczeniu. Staje się napięta i odzyskuje elastyczność. Dochodzi do wygładzenia i spłycenia zmarszczek oraz podniesienia owalu twarzy.
Ponadto zabieg skutkuje pobudzeniem fibroblastów do produkcji kolagenu. Efekty uwidaczniają się w dwóch etapach:


• najpierw dochodzi do termoskurczu już istniejących włókien
• produkcja nowych włókien odbywa się w okresie 1-6 miesięcy po zabiegu.


Dzięki działaniu dwuetapowemu, rezultaty liftingu twarzy utrzymują się znacznie dłużej. Dlatego zabieg może być alternatywą dla odmładzania botoxem .
Poniżej prezentujemy efekty Termolifting ALMA NIR™ - laserowego ujędrniania twarzy:

Kiedy pojawiają się efekty i jak długo trwają?


Rezultaty ujędrnienia i rozświetlenia skóry pojawiają się w trakcie trwania zabiegu. Najlepsze efekty widoczne są jednak w okresie 3-6 miesięcy od termoliftingu.


Aby uzyskać spektakularne rezultaty, zaleca się wykonania serię zabiegów. Ich liczba uzależniona jest on kondycji skóry.


Rezultaty utrzymują się nawet do 1,5 roku – w przypadku stosowania się zaleceń specjalisty dotyczących pielęgnacji skóry.


Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?


Przeciwwskazania do przeprowadzenia bezinwazyjnego liftingu twarzy to:

  • ciąża i okres karmienia piersią,

  • otwarte rany, przerwanie ciągłości skóry w wyniku chorób wirusowych, bakteryjnych i innych,

  • choroby nowotworowe i autoimmunologiczne,

  • implanty,

  • okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy i Botoksu

  • stosowanie substancji światłouczulających.

Czas zabiegu: 30 - 60 minut

Cena zabiegu: od 299 zł

prezent login mobile