PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Krem pod oczy

RETI AGE kontur oczu krem

Silny krem przeciwzmarszczkowy przeznaczony do każdego typu skóry. Swoje działanie opiera na trzech molekułach Retinolu (retinol, retinyl i retinaldehyd) zamkniętych w nanosomach, o różnym czasie uwalniania, dzięki czemu działanie kremu jest znaczenie skuteczniejsze, natychmiastowe i zarazem wydłużone. Niweluje wszelkie oznaki chronicznego starzenia się skóry, takie jak zmarszczki mimiczne, linie, bruzdy, kurze łapki. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Przywraca jej elastyczność i jędrność.

 

 

 

 

 

 

 

DAESES krem kontur oczu i ust

Krem przeznaczony jest na dzień do skometycznego liftingu oczu i ust. Zawiera silne działanie przeciwzmarszczkowe. Wygładza i intensywnie napina skórę wokół oczu i ust, przez co skóra staje się wyraźnie wygładzona, pozbawiona siateczki drobnych zmarszczek i linii. Podnosi brwi, a ustom nadaje pełniejszy, bardziej wyrazisty kształt. Zapewnia długotrwały efekt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C-VIT krem pod oczy

W odpowiedzi na fakt, że skóra wokół oczu jest cienka i delikatna, krem C-VIT posiada niezastąpioną kombinację substancji aktywnych delikatnie dopasowując się do jej potrzeb i wymagań pielęgnacyjnych. Ponadto wyciąg ze słodkiej pomarańczy potęguje jego silny efekt działania. Krem C-VIT pod oczy usuwa oznaki zmęczenia, spojrzeniu przywraca świetlistość, a skórze witalność. Likwiduje kurze łapki.

prezent login mobile