PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Sesderma

Hiszpańska marka Sesderma, już przez 20 lat wprowadza na rynek międzynarodowy innowacje dermokosmetyczne. Jest znanym pionierem w zastosowaniu dermatologii kompleksowej. Oddanie stałemu doskonaleniu się i spełnianiu oczekiwań i potrzeb swoich Klientów wiąże się z prowadzeniem przez markę polityki jakości zgodnej z jej filozofią, czyli:

  • promowaniem rozwoju, innowacji i badań nad nowymi produktami w celu zaspokojenia potrzeb Pacjentów,
  • oferowanie Klientom produktów najwyższej jakości,
  • gwarantowanie uważną obsługę Klientów, dzięki aktywnemu wsłuchiwaniu się w ich potrzeby.

Jako Laser Estetic chcąc korzystać z wieloletniej wiedzy i doświadczenia w zakresie nowoczesnych produktów, poszerzyliśmy ofertę o nowoczesne linie produktów Sesdermy. Dzięki restrykcyjnym certyfikatom ISO jakość produktów jest na światowym poziomie.

Marka Sesderma w projektowaniu własnych produktów wykorzystuje nanotechnologię. Nanotechnologia zajmuje się materią na poziomie atomowym i molekularnym w celu wypracowania nowych struktur, narzędzi i materiałów w rozmiarze nano (miliardowe cząstki).
Nanotechnologię wykorzystuje się do tworzenia mikroskopijnych struktur, aby w nich transportować substancje aktywne w wybrane miejsce w ciele. Struktury te nazywają się nanosomami, są to pęcherzyki o wielkości nano, których skład jest całkowicie przyswajany przez organizm. Dzięki swojemu rozmiarowi, te nanokapsułki mają możliwość transportowania składników poprzez różne struktury, takie jak skóra czy włosy, i działania w warstwach wcześniej niewyobrażalnych.

prezent login mobile