PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Przedłużanie rzęs

Chcesz mieć piękne, długie, gęste i trwałe rzęsy? Przyjdź do nas!
Nasze profesjonalistki wykonają dla Ciebie bezpieczną i bardzo efektowną aplikację rzęs.

 

Usługi przedłużania w naszym salonie Laser Estetic w Lublinie to:

  • bezpieczny zabieg wykonywany przez profesjonalne stylistki,
  • rzęsy odporne na pot, łzy, wodę,
  • efekt uzależniony od upodobań Klientki, dopasowany do urody i stylu bycia,
  • pracujemy na markowych i sprawdzonych produktach,
  • otoczymy Cię stałą opieką, również po zabiegu,
  • aplikacja rzęs trwa średnio 2 godziny w zależności od ilości posiadanych własnych rzęs.

W czym tkwi tajemnica zabiegu przedłużania rzęs metodą 1:1?

Rzęsy jedwabne to materiał wyprodukowany z miękkich, naturalnie podkręconych, syntetycznych włókien zaprojektowanych tak, by po doklejeniu do naturalnych rzęs uzyskać całkowicie naturalny efekt. W tym celu stworzono specjalny klej, zaletą którego jest to, że po zaschnięciu twardnieje zachowując elastyczność i pozostając całkowicie bezpiecznym dla naturalnych rzęs. Rzęsy sztuczne są doklejane do naturalnych rzęs w takiej ilości, aby uzyskać gęstsze, dłuższe nawet o 100% rzęsy, a dzięki temu bardziej wyraziste oko.

 

  

Jaka jest różnica pomiędzy metodą 1:1, a tradycyjnymi kępkami?

Różnica pomiędzy tradycyjnymi kępkami, a metodą 1:1 polega na tym, że tradycyjne kępki to zbiór 5/6 włókien, które przykleja się do skóry i pozostają na niej 5-7 dni. Rzęsy 1:1 to pojedyncze włoski, które utrzymują się do 8 tygodni w zależności od cyklu życia rzęsy danej osoby (przeciętny cykl to 90 dni). Rzęsy 1:1 wyglądają identycznie, jak naturalne rzęsy. Budowa syntetycznego włókna odpowiada naturalnej rzęsie, czyli zwęża się ku szczytowi i błyszczy się, jak zdrowa rzęsa.

Czy sztuczne rzęsy niszczą naturalne rzęsy?

Nie. Rzęsy sztuczne nie niszczą naturalnych rzęs pod warunkiem, że Klientka o nie dba. Dlatego bardzo ważne jest, aby zasięgnąć szczegółowych informacji odnośnie pielęgnacji. Naturalne rzęsy mogą zostać uszkodzone, jeżeli omyłkowo zostaną wyrwane.

Czy zabieg doklejania sztucznych rzęs jest bolesny i jak długo trwa?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, co więcej, jest postrzegany, jako jeden z najbardziej relaksujących zabiegów. Zabieg trwa od 2 do 2,5 godzin (w zależności, jaki efekt chcemy uzyskać).

Czy każda kobieta może poddać się aplikacji sztucznych rzęs?

Zdecydowanie każda, chociaż nie poleca się zabiegu osobom, które nie należą do cierpliwych (z uwagi na długi czas trwania zabiegu).

Czy po wykonaniu zabiegu konieczna jest korekta?

Tak samo, jak paznokcie i włosy, rzęsy rosną i mają swój cykl życia. Przeciętny cykl życia rzęsy to 90 dni. Zabieg przedłużania rzęs wykonuje się w średnim stadium ich życia, kiedy pozostało im w przybliżeniu 45 dni życia. Pojedyncze rzęsy mogą pozostać na miejscu nawet przez 2 miesiące. By utrzymywał się efekt, tj. grubość oraz ilość zaaplikowanych rzęs, zaleca się korektę co 2-3 tygodnie. Zaleca się korektę po pierwszych 7-10 dniach, by zdecydować jak reagują naturalne rzęsy. Pamiętać trzeba, że ilość możliwych do zaaplikowania rzęs uzależniona jest od ilości naturalnych rzęs.

Czy można zakładać sztuczne rzęsy na rzęsy po hennie lub po trwałej?

Sztuczne rzęsy mogą być aplikowane po hennie, pod warunkiem, że rzęsy są suche. Po zakończonym zabiegu dopuszcza się stosowania henny na końcówkach rzęs. Rzęsy po trwałej są bardziej zakręcone niż syntetyczne włoski, co uniemożliwia trwałe doklejenie Nouveau Lashes. Nie poleca się stosowania zabiegu po trwałej. Zabrania się stosowania zalotki lub trwałej na rzęsach po aplikacji Nouveau Lashes. Dopuszcza się stosowanie sztucznych rzęs po makijażu permanentnym.

Czy można stosować tusz do rzęs?

Rzęsy przedłużone maja tak spektakularny wygląd, że nie ma potrzeby stosowania tuszu do rzęs! Jednakże, jeśli zdecydujesz się na użycie tuszu nie powinien on być wodoodporny tylko klasyczny na bazie wody, dostępny w salonach wykonujących zabieg.

Czy Klientka sama może sobie usunąć rzęsy?

Zabieg usuwania rzęs może być jedynie wykonany przez osoby przeszkolone.

Czy klej jest bezpieczny?

Klej jest najwyższej jakości bezzapachowym, badanym medycznie klejem nadającym się do stosowania przy wrażliwych oczach i co ważne - nie ma kontaktu ze skórą. Jedyną substancją, która może uczulić jest klej na taśmie, mogącej służyć, jako alternatywa zabezpieczenia dolnych rzęs w przypadku, kiedy żelowe płatki nie spełniają swojej roli.

Czas zabiegu: 120 min

Cena zabiegu: 149 zl

prezent login mobile