PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

PRX-T33® biorewitalizacja skóry

 

Chcesz przywrócić skórze utraconą jędrność? A może Twoim problemem są nieestetyczne blizny?

Umów się na zabieg biorewitalizacji skóry w naszej klinice!

Ten zabieg jest dla Ciebie, jeśli zmagasz się z:

 • utratą napięcia skóry twarzy i dekoltu;
 • wyraźną utratą jędrności skóry twarzy, szyi, dekoltu, grzbietów dłoni oraz innych okolic ciała;
 • utratą naturalnego kolorytu skóry;
 • widocznymi oznakami starzenia;
 • grubą, szorstką, żółtawą, przesuszoną i wiotką skórą;
 • melasmą;
 • bliznami zanikowymi;
 • rozstępami.

Zabieg dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom w każdym wieku. Z powodzeniem można go wykonywać o każdej porze roku, również latem (peeling całoroczny). Ponadto peeling można również przeprowadzać u dzieci i nastolatków w celu spłycenia blizn po ospie wietrznej oraz w walce z trądzikiem (zabieg zastępuje oczyszczanie skóry, wygładza i ułatwia redukcję zaskórników).

5-12 lat - blizny po ospie wietrznej, liszajec

do 25 roku życia - trądzik, zabieg oczyszczający

25-30 lat - melasma, rozstępy

35-45 lat - profilaktyka starzenia się skóry, biorewitalizacja skóry twarzy i ciała, poprawa jędrności skóry dekoltu i biustu

45 lat i więcej - korekta zwiotczałej skóry, poprawa jędrności dekoltu i biustu

 

Czym jest peeling PRX-T33?

Zabieg PRX-T33 to metoda chemicznej biorewitalizacji skóry, która ma na celu pobudzić naturalne procesy regeneracyjne skóry bez ryzyka zaburzenia jej podstawowych funkcji. Jest to przełomowy zabieg z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Można go wykonywać u pacjentów w każdym wieku i o każdej porze roku. Peeling PRX-T33 jest niezwykle skuteczny w walce z widocznymi oznakami starzenia się skóry, bliznami, przebarwieniami i rozstępami.

Najnowszym osiągnięciem w dziedzinie peelingów medycznych jest biorewitalizacja skóry peelingiem PRX-T33. Preparat PRX-T33 jest wyrobem medycznym zarejestrowanym ze znakiem CE klasy I. Jest to mieszanka kwasu trójchlorooctowego (TCA) z nadtlenkiem wodoru (H2O2). Połączenie kwasu TCA i H2O2 w odpowiednim stężeniu powoduje następujące działanie:

 • TCA 33% – stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów bez ryzyka uszkodzenia skóry. Dzięki odpowiedniemu stężeniu H2O2 kwas TCA ma większe powinowactwo do specyficznych receptorów.
 • Kwas kojowy 5% i H2O2 – mają działanie rozjaśniające.

Jakie są zalety zabiegu PRX-T33?

 • wszechstronność zastosowania w wielu defektach skórnych;
 • brak ograniczeń wiekowych;
 • bez długiej rekonwalescencji;
 • bezbolesność;
 • peeling całoroczny – nie jest fotouczulający;
 • prosty i krótki do wykonania (trwa od 10 do 15 minut);
 • daje znakomite efekty jako samodzielny zabieg lub może być również świetnym zabiegiem wspomagającym stosowanym z innymi – jego dogłębne działanie doskonale przygotowuje do bardziej zaawansowanych zabiegów medycyny estetycznej.

Jak działa zabieg PRX-T33?

Niesamowite właściwości preparatu pozwalają nie tylko dogłębnie oczyścić skórę, ale również doskonale wpływają na poprawę jej gładkości, pomagają usunąć przebarwienia oraz niektóre blizny (zwłaszcza blizny zanikowe i te po trądziku młodzieńczym). Zabieg daje efekt liftingu, bez użycia skalpela, a także bez charakterystycznych dla innych peelingów medycznych typowych dolegliwości pozabiegowych: łuszczenia i zaczerwienienia naskórka. Peeling sprawdza się samodzielnie, oraz jako terapia łączona z laserem frakcyjnym Emerege lub mezoterapią mikroigłową Dermopen.

Jak przygotować się do zabiegu?

Peeling z użyciem PRX-T33 zaliczany jest do tzw. zabiegów “lunchowych”, co oznacza, że nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania ze strony pacjenta. 

Jak wygląda zabieg PRX-T33?

Przed wykonaniem zabiegu skóra zostaje dokładnie oczyszczona. Następnie produkt w postaci żelu nakłada się na konkretną partię (ilość preparatu zależy od efektu, jaki chcemy osiągnąć), po czym ruchami liftingującymi wmasowuje się go w skórę. Na koniec miejsce zabiegowe delikatnie przemywa się wodą. Cała procedura trwa od 10 do 15 minut i jest dla osoby poddanej zabiegowi całkowicie bezbolesna. Podczas zabiegu nie występuje zaczerwienienie i pieczenie. Unikalne połączenie kwasu TCA i nadtlenku wodoru z kwasem kojowym powoduje brak występowania efektu łuszczenia się skóry, przy jednoczesnym zachowaniu takich właściwości, jak likwidowanie przebarwień oraz rozjaśnianie. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości peeling może być wykonywany niezależnie od pory roku, również w okresie największego nasłonecznienia, kiedy to nie rekomenduje się tradycyjnych peelingów chemicznych.

Jak pozstępować po zabiegu PRX-T33?

Peeling PRX-T33 nie wymaga zachowania szczególnej ostrożności po zabiegu. Jednak w celu uzyskania optymalnych efektów zaleca się zabieg regularnie powtarzać. Wskazane jest również stosowanie specjalnych kosmetyków do pielęgnacji domowej w celu podtrzymania rezultatów.

Jakie efekty przynosi zabieg PRX-T33?

Zabieg PRX-T33 pozwala przywrócić skórze jędrność i elastyczność, a dzięki właściwościom rewitalizującym i nawilżającym likwiduje także zmarszczki i silnie nawilża skórę. Zabieg przynosi również doskonałe efekty w walce z bliznami – potrądzikowymi i pooperacyjnymi. Niewątpliwą zaletą peelingu jest także fakt, że pozwala on pozbyć się przebarwień, oczyścić pory i rozświetlić cerę. Bardzo dobre efekty można osiągnąć, stosując go jako zabieg na rozstępy.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Jest to zabieg biorewitalizacji bez użycia igieł, co oznacza, że zabieg jest nieinwazyjny. Jest on bezbolesny i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, a przy tym jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta.

 

 

 

Jakie są przeciwskazania do zabiegu?

 • alergia na lateks;
 • alergia na kwas kojowy;
 • łojotokowe zapalenie skóry;
 • opryszczka;
 • ciąża i okres karmienia piersią;
 • podrażniona i skłonna do podrażnień skóra.
prezent login mobile