PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Misja CIAŁO BEZ CELLULITU

 

 

Ten nieszczęsny cellulit! Pozbądź się go szybko i skutecznie z nową technologią X-Wave®BTL!

Cellulit to prawdziwe utrapienie kobiet – jego występowanie wiąże się z nadmiarem estrogenów w organizmie, dlatego rzadko dotyka on mężczyzn. Stanowi nie tylko problem kosmetyczny, ale także zdrowotny, warto więc podjąć walkę, gdy tylko zauważymy jego pierwsze objawy.

MISJA Bez Cellulitu to misja specjalna, to czas, kiedy będziemy walczyć z uporczywym cellulitem i zbitą tkanką tłuszczową na ciele.

Co to jest cellulit i skąd się bierze?

Cellulit, znany wszystkim pod nazwą skórki pomarańczowej, to nic innego jak zniekształcona tkanka tłuszczowa, uwidaczniająca się pod skórą w postaci nieestetycznych zgrubień. Powodem są przede wszystkim zaburzenia mikrokrążenia – toksyny nie są odprowadzane w sposób efektywny i gromadzą się w tkance tłuszczowej. Ta zaczyna się rozrastać i wywierać nacisk na otaczającą ją tkankę łączną, a tłuszcz zbija się w grudki. 

Cellulit tworzy się najczęściej na pośladkach, udach, brzuchu, a nawet ramionach. Może dotyczyć kobiet w każdym wieku, niezależnie od ich wagi.

 

Skonsultuj się ze swoim kosmetologiem i wspólnie zdecydujcie, które zabiegi będą dla Ciebie odpowiednie i skuteczne. 

Do wyboru masz 2 skuteczne PAKIETY ZABIEGÓW.

 


4x X-WAVE®BTL️ intensywny 1x Endermologie LPG Alliance® GRATIS

1196 zł zamiast  1495zł 

Wykup 4 wzmocnione zabiegi falą uderzeniową X-Wave na dowolną partię ciała a dodatkowo otrzymasz 1 zabieg Endermologie LPG na całe ciało GRATIS

 

Zabieg Endermologii wykonujemy na pierwszej wizycie w celu "poruszenia" ciała i tkanek oraz przygotowania go do miejscowego rozbijania cellulitu.


6x X-WAVE®️BTL6x Endermologie® LPG Alliance

2390 zł zamiast  2988 zł 

Wykup 6 zabiegów falą uderzeniową X-Wave na dowolną partię ciała oraz 6 zabiegów na ciało Endermologie LPG Alliance, a otrzymasz 20% rabat.

 

W celu wzmocnienia skuteczności zabiegów redukujących cellulit rekomendujemy połączenie fali uderzeniowej z endermologia w jednym zabiegu. Fala uderzeniowa rozbija zbitą tkankę tluszczową i cellulite, a endermologia drenuje i odprowadza uwolnionione komórki tłuszczowe z organizmu.


Poznaj NOWOŚĆ zabieg falą uderzeniową X-WAVE®️BTL >>>

 

Warunki promocji:

  • Promocja jest ważna w dniach 3-29.02.2020 roku

  • Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup stroju LPG niezbędnego do wykonania zabiegu. Cena stroju wynosi 90 zł. Nie dotyczy klientów, którzy posiadają już oryginalny strój LPG.

  • Zabiegi można wykupić płacąc osobiście w recepcji kliniki lub przelewem (nr konta i zasady dokonania przelewu podane są na naszej stronie www.laserestetic.pl/page/dokonaj-przelewu

  • Realizację pakietów należy rozpocząć w terminie 30 dni od daty zakupu.  Po tym terminie cena promocyjna traci ważność. 

  • Promocje i rabaty nie łączą się, regulamin dostępny na www.laserestetic.pl

  • Zabieg promocyjny można odwołać najpóźniej 24 h przed wizyta. W innym wypadku zabieg zostanie uznany jako zrealizowany.

  • Promocyjne zabiegi nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

     

 

prezent login mobile