PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Męska strefa

Czy depilacja może być męska?

Czy dbanie o swoją twarz, skórę może być męskie?

Oczywiście, że tak, choć higiena i pielęgnacja płci tak naprawdę nie mają. Są całkowicie uniwersalne i dotyczą bardziej charakteru oraz osobowości, aniżeli właśnie płci.

Dbanie o siebie i własne ciało nie jest rzeczą, której powinniśmy się wstydzić. Wręcz przeciwnie, jest to powód do dumy!

Dlaczego? Nasza pewność siebie rośnie, zadbane ciało jest zdrowsze, a do tego codzienny komfort życia jest nieoceniony.

Tylko od nas zależy, jak będziemy się czuć we własnym ciele.

Sprawdź, jakie usługi możemy Ci zaoferować:

Depilacja Laserowa VECTUS™

To depilacja laserowa wykorzystująca najnowszą dostępną technologię na świecie, chronioną patentem. Jest używana oraz zachwalana przez lekarzy dermatologów i inne znakomitości tej branży, a co najważniejsze - również przez samych jej użytkowników.

Nie musisz nigdzie szukać skuteczniejszego, szybszego i precyzyjniejszego lasera do usuwania niechcianego owłosienia. Dlaczego? Bo po prostu go nie znajdziesz!

Jesteśmy jedyni w Lublinie posiadający ten niezwykle skuteczny laser. Chcesz dowiedzieć się więcej o laserze? Przejdź do strony Dlaczego Vectus™.

Jeśli poszukujesz szczegółowych informacji odnośnie samego zabiegu - zapraszamy na stronę Depilacja laserowa Vectus™.

Natomiast jeśli chcesz umówić się na konsultacje lub bezpośrednio na zabieg - skorzystaj z naszego telefonu lub chatu.

Laser frakcyjny EMERGE™

Kolejną innowacyjną technologią w naszej ofercie jest laser Emerge™, który niweluje niedoskonałości skóry, zmarszczki, blizny oraz przebarwienia.

Chcesz mieć atrakcyjny koloryt skóry? Chcesz usunąć nieelegancką bliznę? A może pojawiły się zmarszczki, które dodają Ci lat?

Działanie naszego lasera powoduje głęboką regenerację skóry, dzięki czemu jest ona zdrowsza i młodziej wyglądająca. Polega na uszkodzeniu i pobudzeniu odnowy kolagenu, bez naruszenia ciągłości naskórka i skóry właściwej.

Zabiegi nie wymagają okresu rekonwalescencji, a czas regeneracji jest niesamowicie krótki. Pierwsze efekty widać już na drugi dzień, jednakże po 2-3 tygodniach następują prawdziwe rezultaty.

Więcej dowiesz się na stronie Emerge™ - usuwanie zmarszczek.

Mezoterapia igłowa Hydro Delux for Man

zabieg mezoterapii igłowej Neauvia Hydro Delux for Man to pierwszy w Polsce tak idealnie stworzony produkt do rewiatlizacji i odnowy twarzy. Dotychczasowymi zabiegami osiagaliśmy efekt tylko chwilowego nawilżenia i poprawy skóry.
Neauvia działa w trzech wymiarach: nawilżania, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrniania skóry. Dzieki temu efekt jest długotrwały.

 Poznaj cennik mezoterapii igłowej poprawiającej elastyczność skóry.

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne nie są skierowane tylko i wyłącznie dla kobiet. My, mężczyźni, również potrzebujemy tego rodzaju usług. Peelingi mają wiele zastosowań w pielęgnacji skóry - oczyszczanie, odżywianie, nawilżanie, obkurczanie, złagodzenie oznak starzenia.

Peelingi możemy stosować jako samodzielny zabieg lub jako uzupełnienie innych zabiegów dermokosmetycznych m.in. laseroterapii, mikrodermabrazji, mezoterapii, kawitacji.

O zabiegu peelingu dowiesz się tutaj. Natomiast o rodzajach i zaletach poszczególncyh peelingów pod następującymi linkami:

Kosmetyka estetyczna

Twoje rosnące oczekiwania i potrzeby spotykają się z naszą odpowiedzią w postaci nowych usług. Wykorzystujemy innowacyjną technologię, by doskonalić naszą ofertę (kliknij na poniższe linki, by dowiedzieć się więcej o poszczególnych usługach):

Manicure by OPI

Zadbane paznokcie to bardzo ważny element w mężczyzny, na który zwracają uwagę wszystkie kobiety. To, poza naszą twarzą, kolejna wizytówka. Paznokcie i dłonie są często pierwszymi częściami ciałą w kontakcie z innymi, więc warto zadbać o to, by ich wygląd budził zaufanie, a także okazywał szacunek osobom, z którymi się spotkamy. 

Dowiedz się więcej na temat pielęgnacji paznokci.

 

Prawdziwy mężczyzna dba o siebie i swoje ciało, aby służyło mu jak najdłużej. Właśnie to świadczy o jego inteligencji i charakterze.

prezent login mobile