PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego NEAUVIA

Kwas hialuronowy – wypełniacz NEAUVIA®


Wraz z wiekiem skóra staje się wiotka i mniej napięta. To między innymi skutek stopniowej degradacji kwasu hialuronowego – substancji naturalnie występującej w organizmie człowieka. Powolne jej zanikanie powoduje, że na skórze zaczynają pojawiać się zmarszczki, fałdy i bruzdy.

Aby zatrzymać ten proces i odwrócić jego bieg, wykorzystaj możliwości, jakie daje medycyna estetyczna w Lublinie. Stosowane w naszej klinice wypełniacze NEAUVIA® zawierające egzogenny kwas hialuronowy, dają spektakularne efekty.


Na czym polega wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym?


Zabieg wykorzystujący botox wa nie jest dla Ciebie? Alternatywą może okazać się wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Jest to substancja bezpieczna i nie wywołuje reakcji alergicznych. Jej działanie polega na wiązaniu cząsteczek wody w skórze, co zwiększa jej gładkość, nawilżenie i sprężystość.
Wstrzyknięty kwas hialuronowy wygładza zmarszczki, dzięki czemu skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd.


Jakie preparaty wykorzystywane są w zabiegu?


Do zabiegów wykorzystujemy wypełniacze włoskiej marki NEAUVIA Organic®. Przeznaczone są do korekcji niedoskonałości występujących w okolicy nosowo-wargowej, kącików ust, okolic bródki.

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg polecany jest osobom, które pragną zniwelować zmarszczki okolicy oczu (tzw. kurze łapki), wypełnić zmarszczki wokół ust i marionetki, zmniejszyć fałdy okolicy nosowo – wargowej , wypełnić zmarszczki powierzchniowe, średnie i głębokie

Jakie partie twarzy można wypełnić kwasem hialuronowym?

Zwykle kwasem hialuronowym redukujemy zmarszczki w okolicy doliny łez, nosowo-wargowe, marionetki, wokól ust. Zmarszczki mimiczne, czyli kurze łapki zmarszczki poprzeczne czoła, lwią zmarszczkę redukujemy toksyną botulinową.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg składa się z 3 etapów:

1. Lekarz przeprowadza wywiad medyczny celem wykluczenia przeciwskazań dozabiegu oraz konsultację, podczas której omawia z pacjentem oczekiwania i pożadany efekt zabiegu.
2. Jeśli pacjent sobie życzy, to lekarz podaje znieczulenie kremowe (Emla),następnie po ok. 30 minutach wprowadza preparat wykonując kilka nakłuć - czas okolo 10-15 min
3. Następnie lekarz rozmasowuje miejsce podania preapatu w celu równomiernego rozprowadzenia kwasu hialuronowego.

Jakie efekty daje kwas hialuronowy?

Redukcja zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego daje natychmiastowe efekty. Wstrzyknięty w wybranym miejscu, likwiduje wgłębienia, wypełnia je i napręża skórę. Twarz pacjenta wygląda dużo młodziej.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Po zabiegu może pojawić się obrzęk, zaczerwienienie i ból w miejscu aplikowania kwasu, swędzenie skóry i jej nadwrażliwość. Zwykle utzrymuje się to do kilkunastu godzin.

Jak długo efekt się utrzymuje?

Efekt utrzymuje się zwykle od 3 do 6 miesięcy, po czym kwas hialuronowy ulega naturalnemu wchłonięciu.

Należy pamiętać, że trwałość preparatu zależy od rodzaju skóry, pielęgnacji domowej, wieku oraz trybu życia pacjenta. Znaczenie ma też gęstość podanego preparatu – im gęstszy, tym dłużej utrzymuje się w skórze.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

  • Ciąża,
  • okres karmienia piersią,
  • alergia na kwas hialuronowy,
  • stany zapalne skóry,
  • opryszczka
  • skłonność do występowania blizn

 

Czas zabiegu: od 15 min

Cena zabiegu: od 799 zł

prezent login mobile