PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Mezoterapia igłowa Hydro deluxe NEAUVIA

Czym jest Mezoterapia igłowa?

Zabieg polega na miejscowym iniekcyjnym  wprowadzeniu wgłab skóry małych dawek substancji odżywczych, tj. kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów, peptydów czy minerałów. Kwas hialuronowy w naturalny sposób wypełnia przestrzenie międzykomórkowe odświeżając skórę i wspomagając powstawanie nowych włókien kolagenowych. Dzięki mezoterapii w szybki sposób możemy przywrócic skórze witalność, młodszy i zdrowszy wygląd, odżywić i rozświetlić cerę, zniwelować oznaki przemęczenia, rozjaśnić cienie pod oczami. Poza tym za pomocą mezoterapii redukujemy blizny, rozstępy lub wspomagamy kuracje przeciw wypadaniu włosów.

Dlaczego Mezoterapia Hydro Deluxe?

Preparat Neauvia Hydro Deluxe to pierwszy na rynku polskim tak doskonale skomponowany produkt stosowany do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała. To terapia nawilżająca, która działa w trzech wymiarach: nawilżania, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrnienia skóry. Efekt jest szybki i długotrwały, przy czym klasyczne zabiegi mezoterapii z uzyciem innych preparatów dają krótkotrwały efekt poprawy wyglądu i nawilżenia skóry.

Zalety Mezoterapii Hydro Deluxe

  • nieusieciowany kwas hialuronowy o najwyższym stężeniu 18 mg/ml, co pozwala uzyskać najlepsze efekty nawilżenia skóry
  • unikalna technologia pozyskiwania kwasu hialuronowego powoduje, że to najczystszy produkt do biorewitalizacji skóry. To daje gwarancję bezpieczeństwa zabiegu.
  •  dodatek hydroksyapatytu wapnia powoduje, że zabieg działa stymulujaco na odbudowę kolagenu i elastyny, co wydłuża efekt zabiegu i  poprawia jego skuteczność.
  • dodatek dwóch aminokwasów : glicyny i L-proliny pozwalają zachować sprężystość i piękny owal twarzy.

Dla kogo przeznaczona jest mezoterapia igłowa Hydro Deluxe?

Mezoterapia igłowa zalecana jest pacjentom, ktorych skóra wymaga szybkiej rewiatlizacji, jest szara i zmęczona, pojawiają się zmarszczki mimiczne, jest wiotka, sucha i odwodniona, pod oczami pojawiają się cienie i "worki". Zabieg mezoterapii pomaga zredukować także blizny, rozstępy oraz problem wypadania włosów.

Na jakich partiach ciała wykonujemy zabieg mezoterapii?

Mezoterapii igłowej poddawanych jest większość obaszarów ciała, jednak najbardziej popularne to twarz, szyja, dekolt i głowa

Ile trwa i jak wygląda zabieg Mezoterapii?

Zabieg przeprowadzony jest przez lekarza, który przeprowadza z pacjentem konsultację i wywiad medyczny w celu omówienia zabiegu oraz wykluczenia przeciwskazań. Następnie lekarz przystępuje do zabiegu wykonując szereg drobnych iniekcji preparatu w małych dawkach, co pozwala na jego równomierne rozłożenie się w skórze. Dzięki temu skóra jest jednakowo i głęboko odżywiana. Zabieg z konsultacją trwa około 45 min.

Jak wygląda skóra po zabiegu Mezoterapii?

Po zabiegu skóra może być lekko obrzęknięta, mogą wystąpić na niej drobne siniaczki, zaczerwienienia lub strupki, które zazwyczaj są efektem nakłuć.  Niedoskonałości można ukryć pod makijażem.

Jakie efekty uzyskujemy?

Skóra po serii zabiegów mezoterapii igłowej Hydro Deluxe jest doskonale nawilżona i odżywiona. Jest bardziej sprężysta i zagęszczona, ma piekny naturalny kolor. Sińce i obrzęki wokoł oczu zmniejszają się, co powoduje, że wyglądamy młodziej i zdrowiej.

Ile zabiegów należy wykonać?

Efekty są widoczne już po jednym zabiegu. Celem uzyskania trwałego i spektakularnego efektu zwykle zalecamy wykonaie 3-4 zabiegów co 3 tygodnie.

Jak przygotować się do zabiegu?

Pacjent przed zabiegiem mezoterapii nie powienien przyjmować leków rozrzedzających krew oraz spożywać alkoholu na 24 h przed.

Jak dbać o skórę po zabiegu?

Jeśli na skórze pojawił się obrzęk i zasinienia, należy stosować kompresy chłodzącei nie podrażniać skóry do całkowitego wygojenia.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu?

  • alergia na którykolwiek składnik preparatu
  • cukrzyca
  • stany zapalne iropne skóry
  • opryszczka
  • ciąża i karmienie piersią

 

 

 

 

Czas zabiegu: 30 min

Cena zabiegu: 799 zł

prezent login mobile