PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

GelColor by OPI (hybryda)

 


 

Wszystkie marzymy o tym, aby nasze paznokcie wyglądały nienagannie, były zadbane, lśniące i pięknie pomalowane. Nie zawsze jest to jednak łatwe do osiągnięcia. Zapewne niejednej z nas zdarzyło się rozmazać lakier tuż po zrobieniu manicure lub pedicure, czy też zarysować idealnie pomalowane paznokcie np. kluczykiem do samochodu.

Niejednokrotnie też misternie przygotowany manicure nie miał szans w doskonałym stanie doczekać do wielkiego wyjścia, na które się szykowałyśmy, bo zniweczyły go obowiązki domowe.

Od dziś takie sytuacje już nie będą nas martwić!

Dlaczego? Odpowiedź jest prosta!

Czym jest GelColor marki OPI?

Nowy GelColor od OPI to najnowocześniejsza technologia produktu, jakiego jeszcze nie było. To spełnienie marzeń stylisty paznokci o niezawodnym produkcie. To zachwyt Klientek nad kolorem, połyskiem, ekspresowym wykonaniem zabiegu i absolutnym bezpieczeństwem dla paznokci!
Różnica między dotychczasowymi metodami trwałego manicure, a żelem GelColor jest zniewalająca i widoczna natychmiast!

UWAGA!
GelColor nie jest lakierem hybrydowym! Jest delikatnym żelem, przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. Ta nowa generacja żelu powstała w laboratorium OPI i jest pierwsza na świecie!

Żel hybrydowy, to połączenie żelu o mocno ściśniętych molekułach z dodatkiem lakieru do paznokci. Trudny do usunięcia, nieobojętny dla płytki i wymagający dokładnego przygotowania paznokci.

Postaw na GelColor by OPI – to gwarancja najwyższej jakości !!!

Jak wygląda zabieg?

Wykonanie zabiegu jest nieskomplikowane i przebiega szybko. Nie ma mowy o stracie czasu, bo paznokcie u dłoni lub stóp przygotowywane są naprzemiennie, gdy paznokcie np. u jednej dłoni są pokrywane produktami, paznokcie drugiej suszą się pod lampą UV.

Zabieg rozpoczyna się od przygotowania paznokci u dłoni lub stóp, odsunięcia skórek, opiłowania paznokcia. Następnie stylistka paznokci kolejno nakłada na płytkę produkty z serii:

 • bazę,
 • kolor,
 • utwardzacz.

Warstwy produktów są kolejno utrwalane lampą UV.

 

Jakie zalety ma GelColor marki OPI?

 • zapewnia nieskazitelny wygląd paznokci przez 14 dni (do momentu osiągnięcia wyraźnego odrostu), zabieg jest więc idealnym rozwiązaniem na urlop, czy dłuższy wyjazd, można też bez obaw wykonać go na kilka dni przed ważną uroczystością,
 • paznokcie są ładnie uwypuklone, mocne i elastyczne, stylizacja nie powinna ulec zdrapaniu, czy odpryśnięciu w czasie wykonywanie codziennych czynności (prace domowe, praca przy komputerze, chodzenie w odkrytych pantoflach),
 • paznokcie zachowują intensywny kolor lakieru, są błyszczące niczym lustrzana tafla i nie matowieją,
 • paznokcie wyglądają bardzo elegancko i efektownie,
 • produkty użyte do zabiegu są bezzapachowe, co ma duże znaczenie dla Pań, które nie tolerują charakterystycznego zapachu akrylu,
 • produkty użyte do zabiegu są hipoalergiczne i posiadają tzw. formułę 3-Free, są wolne od: formaldehydu, toluenu i DBP, bez obaw mogą być zatem stosowane u osób z alergią,
 • z zabiegu mogą śmiało korzystać przyszłe mamy, gdyż produkty nałożone na płytkę nie przenikają do organizmu,
 • wykonanie pedicure lub manicure hybrydowego trwa nie dłużej niż 40 minut, co w porównaniu z pracochłonnym i czasochłonnym nałożeniem akrylu lub żelu (ok. 2 godz.) ma duże znaczenie dla Pań ceniących sobie czas i wygodę,
 • tuż po zabiegu paznokcie są od razu suche i gotowe do wyjścia, lakier nie ulegnie więc rozmazaniu.

Jak długo utrzymuje się GelColor?

Zabiegi hybrydowe zadowolą nawet najbardziej wymagające Panie, którym zależy na idealnym wyglądzie paznokci przez minimum 14 dni!!! Następnie zdejmujemy nałożony lakier hybrydowy i nakładamy nowy.

Jak usunąć GelColor?

Usunięcie stylizacji można dokonać tylko w salonie kosmetycznym, wymaga bowiem specjalnego płynu na bazie acetonu, a nie zwykłego zmywacza. Zabieg jest łatwy i szybki, trwa ok.10 minut.


Stylistka paznokci nasącza płynem specjalne płatki i przykłada je do samych płytek, aby wyeliminować kontakt acetonu z naskórkiem. Po usunięciu stylizacji hybrydowej paznokcie wyglądają zdrowo i naturalnie. Są od razu przygotowane do wykonania następnego zabiegu hybrydowego lub dowolnej formy upiększania płytek.

 

Czas zabiegu: 60 min

Cena zabiegu: 59 - 69 zł

prezent login mobile