PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Paznokcie Żelowe by OPI

Czym jest przedłużanie paznokci?

Kiedy nasze paznokcie łamią się i rozdwajają warto pomyśleć o ich wzmocnieniu, przedłużeniu lub wyrównaniu długości płytki paznokcia. Dzięki nim paznokcie będą mocne i trwałe, zaś możliwości ich ozdobienia ogromne. Przedłużyć nasze paznokcie możemy za pomocą tipsów lub na szablonie. Dzięki takiemu zabiegowi możemy nosić stałe wzory na paznokciach lub frencz permanentny - jest to z pewnością wygodne rozwiązanie, gdyż pielęgnacja paznokci nie zajmuje wtedy tak wiele czasu.

Jakie są metody przedłużania paznokci?

METODA ŻELOWA

Przedłużenie płytki za pomocą tipsa lub na szablonie i nałożeniu żelu, który twardnieje w lampie UV, jest to prawdopodobnie najmniej inwazyjny sposób przedłużania paznokci. Łatwiej jest go usunąć, żel po lekkim urazie lubi pękać lub dostaje się powietrze. Metodą tą utwardzamy też naturalną płytkę paznokcia - na paznokieć nakładany jest żel, który łączy się z płytką w lampie UV.

Pracujemy na najlepszych i najtrwalszych produktach marki OPI, to wyjątkowa odporność i przejrzystość, nadaje paznokciom wyjątkowy połysk. Wykończenie jest tak przejrzyste i nieskazitelne, że uwypukla piękno naturalnych paznokci.

Stylistki w Laser Estetic są certyfikowanymi specjalistkami w dziedzinie przedłużania paznokci marki OPI metodą Axxium Gel.

 

WZMACNIANIE PŁYTKI PAZNOKCIA

Oferujemy profesjonalny zabieg wzmacniania płytki paznokcia żelem, bez konieczności przedłużania paznokcia. Zabieg ten jest idealny dla kobiet, które prowadzą intensywny tryb życia, które obgryzają paznokcie lub ich naturalne są zbyt słabe, a także dla każdego, kto chce mieć piękne i zadbane dłonie.

Jak często należy uzupełniać paznokcie?

Paznokieć sztuczny odrasta razem z naturalnym, dlatego co jakiś czas powinniśmy uzupełniać ubytek. Trudno powiedzieć jak często uzupełniać. Zależy to bowiem głównie od cech paznokcia i tempa wzrostu. Najczęściej uzupełniamy po upływie 2-3 tygodni, wtedy ubytek jest jeszcze mało widoczny, ale pamiętajmy o tym, że po 4-5 tygodniach ubytek jest dość pokaźny, czasem z większymi uszkodzeniami lub powietrzem. W takim wypadku zostanie nam policzone nie jako uzupełnienie, a jak za nowy paznokieć. Powinnyśmy pamiętać, aby długość paznokci dostosować do codziennych obowiązków. Paznokcie nie powinny nam utrudniać życia i pracy!

Czy żel niszczy naturalne paznokcie?

Często Klientki pytają, czy żel niszczy paznokcie. Żel nie niszczy paznokci, niszczy je złe przygotowanie lub złe zdjęcie produktów. Bardzo często niedoświadczone stylistki, spiłowują, a nie matowią płytkę paznokcia przed nałożeniem produktu. Nieprawidłowe zdjęcie pazurka jest przyczyna zniszczenia naszego paznokcia. Akryl rozpuszcza się w specjalnych preparatach, a żel spiłowujemy. Trzeba przy tym bardzo uważać, aby nie uszkodzić paznokcia, dlatego zawsze udajmy się do profesjonalistki, a nie próbujmy samodzielnego spiłowania, zgryzienia, czy też oderwania, bo może się to skończyć krwawymi skutkami.

 

Czas zabiegu: 120 min

Cena zabiegu: 109 - 139 zł

prezent login mobile