PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Oczy

Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe. Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy w łóżku.

Kolorowanie górnej i dolnej krawędzi powieki podkreśla wyrazistość oczu. Możesz wybrać między delikatną kreską, dzięki której rzęsy wydają się bardziej gęste i kreską grubszą, dekoracyjną, jeżeli jesteś przyzwyczajona do mocniejszego makijażu oczu. Makijaż permanentny oczu to zabieg wręcz wymarzony dla Pań noszących okulary, dla których precyzyjny, samodzielny makijaż oczu jest trudny do wykonania.

 

Przed zabiegiem

Zanim wykonasz makijaż permanentny oczu zadbaj o to, aby skóra powiek była odpowiednio nawilżona i wygładzona. W przypadku powiek wrażliwych i skłonnych do opuchnięć warto wcześniej przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki. Dobrze jest również wyspać się bezpośrednio przed zabiegiem, aby oczy były wypoczęte. Jeżeli farbujesz rzęsy henną, makijaż permanentny wykonaj kilka dni po farbowaniu.

UWAGA! Minimum miesiąc przed pigmentacją powiek i minimum miesiąc po nie wskazane jest stosowanie preparatów (odżywek) stymulujących wzrost rzęs. Na czas zabiegu należy zdjąć sztuczne rzęsy.

 

Rodzaje makijażu oczu:

Kreski górne zagęszczające linię rzęs

Zabieg polegający na delikatnym zarysowaniu linii rzęs. Idealny dla kobiet, które nie malują się lub pragną by makijaż wyglądał bardzo naturalnie. Metoda ta optycznie zagęści rzęsy i sprawi, że spojrzenie będzie wyraźne.

Kreski górne dekoracyjne

Kreska dekoracyjna jest mocniejsza i widoczna dlatego przed zabiegiem za pomocą rysunku wstępnego jest indywidualnie dobierana do kształtu oka oraz oczekiwań klientki.

Kreski dolne

Kreska dolna to subtelne zagęszczenie dolnej linii rzęs poprzez podkreślenie jej nieregularnym cieniem. Tworzy spójny duet zarówno z delikatną kreską górną w linii rzęs jak i mocną kreską dekoracyjną dla zdecydowanych kobiet. Podkreśla i wyostrza spojrzenie.

Cena zabiegu: 400-500 zł

prezent login mobile