PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Brwi

Odpowiedni kształt brwi potrafi dodać twarzy wiele uroku. Rzadko jednak można go osiągnąć wyłącznie depilacją, szczególnie kiedy wykonujesz ją samodzielnie. Wiesz dobrze, jak łatwo popełnić błąd. Mając trwale zarysowany kształt najbardziej pasujący do Twojego typu urody, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a Tobie łatwiej będzie usuwać włoski znajdujące się poza jego obrębem.

 

Idealny kształt i układ brwi to rzadkość. Często brwi rosną nieregularnie, a ich stałe regulowanie osłabia włoski, które stają się rzadsze i jaśniejsze. Farbowanie daje krótkotrwały efekt, gdyż włoski brwi żyją tylko cztery tygodnie. Ponadto często w łuku brwiowym zdarzają się przerwy, na których przestały odrastać. W takich przypadkach makijaż permanentny jest po prostu niezastąpiony. Brwi obrysowuje się przy użyciu kredki o indywidualnie dobranym kolorze. Po uzgodnieniu obrysu z Klientem wprowadza się pigment za pomocą urządzenia Long Time Liner®. Dzięki precyzyjnemu pigmentowaniu tą uznaną na świecie metodą uzyskujemy nadzwyczaj naturalny efekt.

 

Przed zabiegiem

  • Najlepiej jest nie depilować brwi przez ok. 1 miesiąc przed zabiegiem. Daje to możliwość idealnego doboru kształtu pigmentacji do naturalnej linii włosków brwi.
  • Należy też zadbać o skórę w miejscu brwi i dookoła nich. Jeśli jest zbyt sucha, należy ją nawilżyć, na zgrubiałą i matową wykonać peeling i nałożyć maskę lub ampułkę, zbyt tłustą oczyścić.
  • Tak przygotowana lepiej chłonie pigment i pozwala nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym brwi są bardziej wyraziste i dłużej utrzymują kolor.

 

Po zabiegu

  • Bezpośrednio po zabiegu barwa pigmentu jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego.
  • Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni kolor brwi zblednie do 50% barwy wyjściowej. Przy korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany.
  • Przez kilka dni po zabiegu brwi należy traktować ze szczególną delikatnością.
  • Nie wolno moczyć, trzeć, dotykać skóry w miejscu pigmentacji.
  • W żadnym wypadku nie należy myć jej mydłem ani traktować innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę.
  • Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu.
  • Brwi należy nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E.

 

Rodzaje makijażu brwi:

Brwi Ombre

- stopniowe cieniowanie brwi dające najbardziej naturalny rezultat. Podstawa brwi i końce są znacznie mocniej podkreślone niż ich górna część i przody. To daje efekt niemalże trójwymiarowy.

Brwi Pudrowe

- Najbardziej delikatna metoda przeznaczona dla osób pragnących osiągnąć efekt zbliżony do henny. Lekka pigmentacja, która jedynie podkreśli naturalny kształt bez efektu przerysowania.

Cena zabiegu: 700-750 zł

prezent login mobile