PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Laser Alma Harmony XL PRO Dye-VL®

 

Technologia  Alma Beauty Rejuve™

Alma Lasers™ to izraelska firma, która słynie z produkcji innowacyjnych urządzeń działających w oparciu o laser, ultradźwięki i fale radiowe. Wykorzystywane w medycynie estetycznej oraz chirurgii pozwalają na przeprowadzenie skutecznych zabiegów na twarz i ciało. Jedną z nowości jest platforma Alma Rejuve, dzięki której możliwe jest m.in. zamykanie naczynek.

Jak działa system Alma Dye-VL™?

Nowoczesna platforma Alma Rejuve pozwala nie tylko na bezoperacyjny lifting twarzy. System Dye-VL™ wykorzystuje wąskopasmowe światło pulsacyjne, dzięki czemu powoduje termiczne uszkodzenie komórek, w których znajduje barwnik (melanina / hemoglobina) w niewłaściwych ilościach.


Technologia Dye-VL™ pozwala skuteczne zamykanie naczynek oraz usuwanie przebarwień. Wykorzystując wiązkę światła o długości fali 500-600 nm, zabieg jest całkowicie bezpieczny dla skóry. Nie powoduje uszkodzenia tkanki, zapewniając bardzo dobre efekty w krótkim czasie.


Laser działa selektywnie – na podstawie odpowiednich parametrów energii, „atakuje” tylko wybrane komórki. Nie narusza przy tym zdrowych tkanek, co przekłada się na pobudzenie procesów regeneracji.

Jakie zabiegi można wykonać systemem Dye-VL?

System Dye-VL™ sprawdza się w takim przypadku jak:


zamykanie naczynek
• leczenie trądziku różowatego i rumienia
• fotoodmładzanie
usuwanie przebarwień posłonecznych.

 

 

prezent login mobile