PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Endermolift® LPG na twarz

Co to jest Endermolift LPG?

Całkowicie nieinwazyjna metoda odmładzania twarzy, wygładzania zmarszczek i ujędrniania skóry na twarzy, szyi i dekolcie jest już możliwa! Zabieg najnowszą głowicą ergolift, wykorzystującą podciśnienie do stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny to idealne rozwiązanie dla Pacjentów, którzy nie są zdecydowani na bardziej radykalne zabiegi medycyny estetycznej, a którym zależy na uzyskaniu szybkiego i widocznego efektu odmłodzenia, ujędrnienia i wygładzenia starzejącej się skóry.

Jeżeli dodatkowo oczekujecie Państwo od zabiegów medycyny estetycznej odrobiny relaksacji i poprawy samopoczucia – tym bardziej rekomendujemy endermolift!

Komu polecany jest zabieg?

Zabieg endermolift doskonale sprawdza się, jeżeli oczekujecie Państwo:

 • wymodelowania owalu twarzy,
 • ujędrnienia skóry szyi i dekoltu,
 • redukcji zmarszczek,
 • likwidacji podwójnego podbródka – usuwania miejscowych otłuszczeń,
 • poprawy kolorytu, rozjaśnienia skóry,
 • usunięcia obrzęków,
 • likwidacji zasinień i „worków” pod oczami.

Jakie efekty można uzyskać?

Zabieg endermolift silnie pobudza komórki skóry do wzmożonej produkcji elastyny i kolagenu, dzięki czemu  skóra natychmiast zyskuje sprężystość, jędrność i zdrowy, świetlisty kolor. Najbardziej oczekiwanymi i zauważalnymi rezultatami terapii endermolift są:

 • ujędrnienie, zagęszczenie i poprawa kolorytu skóry twarzy, szyi i dekoltu,
 • usunięcie cieni i obrząków pod oczami,
 • poprawa owalu twarzy,
 • usunięcie miejscowych otłuszczeń w okolicach twarzy,
 • likwidacja bądź znacząca redukcja zmarszczek.

Jak wygląda zabieg?

Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzana jest konsultacja kosmetologiczna uwzględniająca diagnozę skóry Pacjenta. Sama procedura nie wymaga od Pacjenta żadnych dodatkowych przygotowań, a jej przebieg jest niezwykle przyjemny i relaksujący. Pojedynczy zabieg trwa około 30 minut.

W trakcie zabiegu, głowica wykorzystująca podciśnienie, zasysa fałd skóry, który jest delikatnie uciskany przez dwie zmotoryzowane klapki masujące. Stopień unoszenia fałdu skóry i nacisk klapek są precyzyjnie dopasowane do jej rodzaju i stopnia delikatności.

Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, klapki urządzenia poruszają się wewnątrz głowicy zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu, proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Intensywność podciśnienia jest indywidualnie dobierana, tak, aby zabieg gwarantował Pacjentowi jak najprzyjemniejsze odczucia.

Proces tego głębokiego masażu sterowany jest komputerowo. Skóra przybierająca kształt fali, rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz, co pobudza tkanki i powoduje, że zabieg oddziałuje na warstwy skóry właściwej, pobudzając ją do produkcji elastyny i kolagenu.

Urządzenie endermolift wyposażone jest w dodatkowe, specjalne głowice odmienne dla każdego obszaru skóry: twarzy, biustu, dekoltu oraz najdelikatniejsze – do okolic oczu i ust.

Jak dbać o skórę po zabiegu?

Po zabiegu Endermolift nie ma potrzeby zachowywania szczególnych procedur ochronnych dla skóry – Pacjent może wrócić do standardowej pielęgnacji jeszcze tego samego dnia. Aby spotęgować i podtrzymać efekty zabiegu, należy stosować pielęgnacjędomową indywidualnie dobraną do skóry przez kosmetologa.

W jakich odstępach i ile zabiegów należy wykonać?

Zabiegi są bardzo bezpieczne i można je wykonywać w odstępach 24 godzinnych. Pierwsze efekty zabiegu są widoczne już po pierwszej sesji, jednak najbardziej spektakularne rezultaty uzyskujemy po przeprowadzeniu pełnej terapii składającej się z około 5-10 zabiegów przeprowadzanych w 2-3 dniowych.

 

 

Czas zabiegu: 30 min

Cena zabiegu: 199 zł

prezent login mobile