PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Depilacja laserowa SOPRANO TITANIUM®

NOWOŚĆ! Pierwszy w Lublinie, przełomowy laser ALMA SOPRANO TITANIUM®

To inteligentna technologia do trwałej depilacji laserowej. Mocna, szybka i bezbolesna. Idealna do jasnych włosów.

Mocniejszy, szybszy, bezbolesny - tak prezentuje się najnowszy system do depilacji - Soprano Titanium Od teraz dołącza do Laser Estetic - centrum najlepszej depilacji laserowej w Lublinie! 

Nowa, przełomowa technologia to szansa by spełniać Wasze marzenia o idealnie gładkiej skórze jeszcze szybciej, dokładniej i bezpieczniej! 

Jaki jest Soprano Titanium?
To jedyny laser pracujący w trybie In-Motion, zapewniającym najkrótszy i najprzyjemniejszy w odczuciach zabieg depilacji laserowej na rynku! Jako pierwszy laser do depilacji łączy również w sobie aż 3 wiązki światła, dzięki którym z łatwością dociera do włosów mieszczących się na różnych głębokościach. A to nie wszystko!

Zalety lasera Soprano Titanium:

  • To unowocześniona wesja lasera Soprano Ice Platinium
  • Laser Soprano Titanium posiada 2 nowoczesne głowice:

1 głowica to:
duża soczewka 4cm kw dzięki czemu zabiegi są bardzo szybkie
3 wiązki światła, dzięki czemu dociera do włosów mieszczących się na różnych głębokościach:

  • wiązka diodowa – speed (810 nm) skuteczna przy włoskach ciemnych położonych na średniej głębokości w skórze
  • aleksandrytowa (755 nm) przeznaczona dla jasnych włosów położonych plytko
  • neodymowo jagowa (1064 nm) – idealne rozwiązanie dla ciemniejszej skóry i bardzo głęboko rosnących włosków

Połączenie tych trzech technologii gwarantuje nam najwyższą skuteczność w laserowej redukcji owłosienia. Głowica lasera wysyła wiązkę światła na różne głębokości struktur w mieszku włosowym dlatego sama depilacja laserowa jest bardziej precyzyjna i może być stosowana przy każdym fototypie skóry.

2 głowica to:

  • aleksandrytowa (755 nm) przeznaczona dla jasnych włosów i jasnej skóry. Jest praktycznie bezbolesna.

Depilacja laserowa Soprano Titanium charakteryzuje się nowoczesną techniką pracy SHR. Jest ona praktycznie bezbolesna w przeciwieństwie do standardowych technologii depilacji laserowej HR, w których ból często jest mocno odczuwalny. Depilacja laserowa SHR działa przez stopniowe podgrzewanie skóry właściwej do temperatury, która skutecznie niszczy mieszki włosowe i zapobiega ich ponownemu wzrostowi, unikając jednocześnie uszkodzeń otaczających tkanek.

Soprano Titanium to jedyny laser do depilacji pracujący w trybie In-Motion™. Zabiegi depliacji laserowej wykonywane są przy ciągłym ruchu głowicy, gwarantującym pełne pokrycie depilowanego obszaru, co w porównaniu do innych technologii znacząco skraca czas trwania zabiegu i podnosi komfort pacjenta.

Nowa głowica Quattro 3D posiada dużą powierzchnię spotu zabiegowego wynoszącą aż 4 cm2. Zabiegi depilacji laserowej są przez to bardzo szybkie i bezbolesne, ponieważ możemy pracować na obszarze nawet do 600 cm2. Dzięki aż trzem długościom fal (Alexandryt 755 nm, Speed 810 nm oraz ND:YAG 1064 nm) podczas zabiegu depilacji laserowej uszkadzane są struktury włosa na różnych głębokościach, a sama epilacja jest bardzo precyzyjna i doskonale sprawdzi się na fototypach skóry I-VI oraz skórze opalonej.

 

Czym jest depilacja laserowa Soprano Titanium?

Depilacja laserowa Soprano Titanium to zabieg trwałego usuwania owłosienia. Działa w taki sposób, że wiązka lasera wnika głęboko w skórę, wytwarzając energię pochłanianą przez barwnik włosa (melaninę). Energia zamienia się w ciepło i niszczy cebulkę włosa wraz z jej korzeniami oraz co najważniejsze - nieodwracalnie niszczy macierz, odpowiedzialną za odradzanie się włosa. Tylko Soprano Titanium posiada głowicę Quatro 3D z trzema długościami fal dzieki czemu usuwa włosy na wszystkich głębpkościach

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Zarówno dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą pozbyć się zbędnego owłosienia raz na zawsze bez względu na kolor włosa i skóry (również włosy jasne, rude oraz opalona skóra lub ciemna karnacja). Dla osób cierpiących na zaburzenia hormonalne (hirsutyzm). Dla osób zabieganych, zapracowanych, młodych mam, sportowców, tancerzy, którzy nie mają czasu na codzienną depilację tradycyjnymi metodami. Dla szukających codziennie gładkiej skóry i komfortowego życia. Jedyną barierą są przeciwskazania, które należy wykluczyć przed przystąpieniem do zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Usuwanie owłosienia na laserze Soprano i Vectus ma zasadniczo taki sam przebieg – niezależnie od tego czy decydujesz się na depilację bikini, depilację pach czy innego obszaru ciała.


Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją z kosmetologiem, mającą na celu wykluczenie przeciwwskazań.


Następnie wykonujemy analizę fototypu skóry. Dzięki temu udaje się uzyskać spersonalizowane parametry zabiegu, co zwiększa bezpieczeństwo depilacji. Kolejny krok to określenie pozostałych parametrów włosa, takich jak: grubość, kolor, gęstość.


Mając te dane, przystępujemy do depilacji, przykładając laserową głowicę do danej partii ciała – fragment po fragmencie.

Jak często powtarzać zabieg?

Przyjmujemy, że w fazie wzrostu (tylko w tej fazie dochodzi do zniszczenia włosa) znajduje się ok. 30% włosów, dlatego depilacja laserowa wymaga powtórzeń, aby osiągnąć zamierzony efekt. Zabieg powtarzamy średnio od 5-8 razy w odstępach 6-12 tygodni (twarz, szyja 6-8 tygodni, pozostałe partie 8-12 tygodni).

Ile kosztuje depilacja laserowa?

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Chcąc zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz skutecznośc wykonywania zabiegów, przed każdym zabiegiem przeprowadzamy całkowicie bezpłatne konsultacje oraz próbę laserową kwalifikującą do zabiegu. W ten sposób, nawet jeśli Pacjent nie jest zdecydowany na zabieg depilacji laserowej, może bez obaw skorzystać z darmowych konsultacji i upewnić się, że ten zabieg jest dla niego właściwy.

Podczas konsultacji mówimy o naszych usługach, rozmawiamy o oczekiwaniach Klienta, rozwiewamy jego wątpliwości, odpowiadamy na wszelkie pytania i dajemy możliwość poczucia działania najnowocześniejszego technologicznie lasera Soprano Titanium na skórze Pacjenta.

Umów się już dziś - dowiedz się, jak wygląda nasza usługa, która gwarantuje niesamowite efekty!

 ZOBACZ CENNIK DEPILACJI LASEROWEJ SOPRANO TITANIUM ►

Jak skuteczny jest zabieg?

Na skuteczność nie wpływa obszar ciała poddawanego zabiegowi. To, czy depilacja bikini czy depilacja nóg będzie efektywna zależy od kilku czynników.

Aby uzyskać najlepsze efekty, należy do depilacji podejść systemowo:

- do uzyskania efektu usunięcia 80-90% włosów depilację wykonujemy w serii średnio 4-8 zabiegów,

- przestrzegamy ustalonych odstępów między zabiegami,

- wybieramy sprawdzone i najlepsze technologie, takie jak Soprano Titanium i Vectus™, które raz na zawsze uśmiercają włosy wraz z ich macierzą (niektóre urządzenia tylko osłabiają cebulki włosowe). To najskuteczniejsze systemy depilacji laserowej na świecie!

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej ? ►

Jak dbać o skórę po zabiegu depilacji laserowej ? ►

Jakie są przeciwskazania do zabiegu depilacji laserowej ? ►

 

 

prezent login mobile