PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Depilacja Laserowa VECTUS™

NOWOCZESNA, SZYBKA I NAJSKUTECZNIEJSZA DEPILACJA LASEROWA  NA ŚWIECIE PALOMAR VECTUS®

Depilacja laserowa laserem diodowym Palomar Vectus® to najszybszy, najskuteczniejszy i najmniej bolesny sposób na pozbycie się nadmiernego owłosienia na całym ciele. Gwarantuje też maksymalne bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko ponownego wzrastania włosów praktycznie do zera. Tą udoskonaloną technologią wykonujemy zabiegi w naszej klinice, a nasi pacjenci cieszą się gładkim ciałem przez resztę życia.

Zobacz dlaczego laser Palomar Vectus® jest najlepszy !!!

Czym jest depilacja laserowa Palomar Vectus™?

Depilacja laserowa Palomar Vectus™ to zabieg trwałego usuwania owłosienia. Działa w taki sposób, że wiązka lasera wnika głęboko w skórę, wytwarzając energię pochłanianą przez barwnik włosa (melaninę). Energia zamienia się w ciepło i niszczy cebulkę włosa wraz z jej korzeniami oraz co najważniejsze - nieodwracalnie niszczy macierz, odpowiedzialną za odradzanie się włosa. Tylko Palomar Vectus™ posiada system „magicznych luster” wbudowanych w głowicę, które odbijają wiązkę światła i podwójnie wnikają w głąb skóry znacznie zwiększając skuteczność zabiegu. Jest to najbardziej innowacyjny technologicznie laser na świecie.

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Zarówno dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą pozbyć się zbędnego owłosienia raz na zawsze bez względu na kolor włosa i skóry (również włosy jasne, rude oraz opalona skóra lub ciemna karnacja). Dla osób cierpiących na zaburzenia hormonalne (hirsutyzm). Dla osób zabieganych, zapracowanych, młodych mam, sportowców, tancerzy, którzy nie mają czasu na codzienną depilację tradycyjnymi metodami. Dla szukających codziennie gładkiej skóry i komfortowego życia. Jedyną barierą są przeciwskazania, które należy wykluczyć przed przystąpieniem do zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją z kosmetologiem, mającą na celu wykluczenie przeciwskazań.

Następnie wykonywujemy analizę fototypu skóry. Do miejsca planowanej depilacji przykładamy kilkakrotnie urządzenie SkinTel (nowoczesny i inteligentny czytnik poziomu aktywnej melaniny w skórze), które automatycznie ustawia spersonalizowane, optymalne parametry zabiegu. Dzięki temu zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Następnie ustalamy pozostałe parametry włosa, takie, jak grubość, kolor i gęstość.

Przystępujemy do zabiegu przykładając głowicę lasera na danej partii ciała, dokładnie miejsce przy miejscu.

 

Jak często powtarzamy zabieg?

Przyjmujemy, że w fazie wzrostu (tylko w tej fazie dochodzi do zniszczenia włosa) znajduje się ok. 30% włosów, dlatego depilacja laserowa wymaga powtórzeń, aby osiągnąć zamierzony efekt. Zabieg powtarzamy średnio od 4-8 razy w odstępach 4-12 tygodni (twarz, szyja 6-8 tygodni, pozostałe partie 8-12 tygodni).

Ile kosztuje depilacja laserowa?

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Chcąc zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz skutecznośc wykonywania zabiegów, przed każdym zabiegiem przeprowadzamy całkowicie bezpłatne konsultacje oraz próbę laserową kwalifikującą do zabiegu. W ten sposób, nawet jeśli Pacjent nie jest zdecydowany na zabieg depilacji laserowej, może bez obaw skorzystać z darmowych konsultacji i upewnić się, że ten zabieg jest dla niego właściwy.

Podczas konsultacji mówimy o naszych usługach, rozmawiamy o oczekiwaniach Klienta, rozwiewamy jego wątpliwości, odpowiadamy na wszelkie pytania i dajemy możliwość poczucia działania najnowocześniejszego technologicznie lasera Vectus™ na skórze Pacjenta.

Umów się już dziś - dowiedz się, jak wygląda nasza usługa, która gwarantuje niesamowite efekty!

REWELACYJNE CENY PAKIETÓW

Jako jedyni w Lublinie dbamy o to, żeby zabiegi depilacji laserowej stały się dostępne dla każdego, kto marzy o pozbyciu się zbędnego owłosienia raz na zawsze. Dla satysfakcjonującego efektu, należy wykonać serię 4-8 zabiegów. Specjalnie po to, aby móc zadbać o naszych Pacjentów przez cała sesję depilacji, stworzyliśmy bardzo atrakcyjną ofertę pakietową.

NIELIMITOWANA DEPILACJA to opcja, która pozwala swobodnie korzystać z zabiegów przez okres od 1,5 do 2 lat. Nasi Pacjenci już nie muszą więcej się martwić, ile zabiegów jeszcze powinni wykonać, a ryzyko finansowe zupełnie nie istnieje. Od początku wiedzą, ile będzie ich kosztować pełna depilacja laserowa.

Wybierając pakiet NIELIMITOWANEJ DEPILACJI wiesz od samego początku, że całkowicie pozbędziesz sie niechcianego owłosienia. NIELIMITOWANA DEPILACJA to nieograniczone zabiegi depilacji laserowej przez okres nawet 2 lat. Dla wygody umożliwiamy zakup naszych pakietów w systemie ratalnym - MediRaty.

ZOBACZ CENNIK DEPILACJI LASEROWEJ ►

Jak skuteczny jest zabieg?

Aby uzyskać najlepsze efekty, należy do depilacji podejść systemowo:

- do uzyskania efektu usunięcia 80-90% włosów depilację wykonujemy w serii średnio 4-8 zabiegów,

- przestrzegamy ustalonych odstępów między zabiegami,

- wybieramy sprawdzone i najlepsze technologie, takie jak Vectus™, który raz na zawsze uśmierca włosy wraz z ich macierzą (niektóre urządzenia tylko osłabiają cebulki włosowe). Vectus™ jest najskuteczniejszym systemem depilacji laserowej na świecie!

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej ? ►

Jak dbać o skórę po zabiegu depilacji laserowej ? ►

Jakie są przeciwskazania do zabiegu depilacji laserowej ? ►

 

 

Czas zabiegu: 15 - 60 min

Cena zabiegu: od 80 - 299 zł

prezent login mobile