PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

BOSKA NA LATO

Jesteście gotowe na naszą niespodziankę? TOTALNA wyprzedaż zabiegów na ciało w Laser Estetic rusza za 3…2…1 ☺

Już od dziś wykupicie:
•    wszystkie pakiety nawet do -40%
•    pojedyncze zabiegi aż do -30%

W akcji promocyjnej biorą udział najlepsze technologie na rynku:
•    Oryginalna, nowoczesna Endermologie LPG Alliance
•    Przełomowa kriolipoliza Cooltech
•    Pogromca cellulitu X-WAVE BTL
•    Kompleksowy system Venus Legacy

Spełnij marzenie o szczupłej, jędrnej sylwetce szybko, bezboleśnie, bezpiecznie i zachwyć się swoim ciałem w te wakacje

 

 

Poznaj zabieg LPG ENDERMOLOGIE ALLIANCE >>>

Poznaj zabieg VENUS LEGACY >>>

Poznaj zabieg COOLTECH >>>

Poznaj zabieg X-WAVE >>>


 

Warunki promocji:

 • Promocja jest ograniczona czasowo od 20.06- 15.07.2022 roku

 • Rabat  obowiązuje przy wykupieniu dowolnego pakietu na zabiegi na ciało na urządzenia Endermologie LPG Alliance, Cooltech, Venus Legacy, X-Wave BTL.

 • Wszystkie pakiety należy wykorzystać: Endermologie 10 zabiegów w ciągu 3 miesięcy, 15 zabiegów w ciągu 12 miesięcy; Colltech 3 zabiegi w ciągu 6 miesięcy, Venus Legacy w ciągu 6 miesięcy i X-Wave w ciągu 3 miesięcy . Czas liczy się od daty zakupu pakietu. Po tym terminie zabiegi przepadają bez możliwości zwrotu gotówki.

 • Pojedyńczy zabieg należy wykorzystać w ciągu 30 dni od daty zakupu.

 • Zabieg można wykupić w dniach trwania promocji płacąc osobiście w recepcji kliniki lub przelewem (nr konta i zasady dokonania przelewu podane są na naszej stronie www.laserestetic.pl/page/dokonaj-przelewu

 • Promocje i rabaty nie łączą się, w promocji nie można wykorzystać punktów programu EsteticClub, regulamin dostępny na www.laserestetic.pl

 • UWAGA! Zabiegi wykupione można odwołać najpóźniej 24 h przed wizyta. W innym wypadku zabieg zostanie uznany jako zrealizowany bez względu na powód nieobecności.

 • Pakiety nie podlegają zwrotowi ani wymianie.


BOSKA NA LATO – poznaj polecane przez kosmetologów plany zabiegowe na ciało

Wiosną w Laser Estetic rozpoczyna się akcja BOSKA NA LATO. To kompleksowy panel zabiegów wyszczuplających i ujędrniających sylwetkę, które w połączeniu dają jeszcze lepsze rezultaty. W Klinice dostępne są najnowocześniejsze na rynku technologie - Cooltech, X-WAVE BTL, Venus Legacy i Endermologie LPG Alliance. Nasi Kosmetolodzy przygotowali 3 innowacyjne plany zabiegowe dla terapii łączonych, które spełnią Twoje marzenie o pięknej sylwetce. 

 

CEL: Płaski brzuch

Masz odstający brzuszek, boczki, a może nadal walczysz z pociążową sylwetką? Z tym problemem spotykamy się w naszej Klinice codziennie – wiele kobiet zmaga się z tłuszczykiem w okolicach brzucha, zaburzeniami hormonalnymi wpływającymi na jego wygląd oraz problemami jelitowymi spowodowanymi stresem, nieodpowiednią dietą czy brakiem aktywności fizycznej. Oprócz oczywistych zmian, które należy wprowadzić w życie chcąc zrzucić nadprogramowe kilogramy z brzuszka (pełnowartościowa, zbilansowana dieta, ruch, nawodnienie organizmu), warto skorzystać z bogatej oferty zabiegów kosmetologicznych, które dodatkowo:

 • wspomogą układ limfatyczny i zlikwidują zastoje, obrzęki i pobudzą krążenie limfy,
 • dadzą efekt liftingu skóry, ładnie ją naprężą i ujędrnią,
 • pobudzą fibroblasty, dotlenią i odżywią skórę.

Sprawdź jak możesz osiągnąć efekt płaskiego, jędrnego brzuszka w Laser Estetic i umów się na bezpłatną konsultację

 

CEL: Szczupłe uda bez cellulitu

Cellulit to jeden z najbardziej powszechnych i najbardziej uciążliwych problemów, z którym spotykają się kobiety (nawet te szczupłe) – dotyka on nawet 80% kobiet po 20 roku życia! Jest to zaburzenie w rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, które prowadzi do zmian w tkance podskórnej, widocznych w zależności od poziomu zaawansowania. Tzw. skórka pomarańczowa to nieestetyczne grudki i zagłębienia w skórze, które powstają na skutek braku ruchu, niewłaściwego odżywiania i problemów hormonalnych. 

Twoim marzeniem są nogi jak u modelki - szczupłe, wysportowane i bez cellulitu? Nic prostszego! Dzięki innowacyjnemu połączeniu naszych technologii, szybko rozbijemy nawet oporny cellulit i wyszczuplimy Twoje nogi bez bólu, rekonwalescencji i skutecznie. 

Poznaj polecany przez naszych Kosmetologów zestaw zabiegów na uda i umów się na bezpłatną konsultację

 

CEL: Jędrne pośladki

Kształt pośladków może zależeć od wielu czynników – są to m.in. fizjologiczna budowa ciała,  prowadzony tryb życia, aktywność fizyczna. Z wiekiem, skóra traci na gęstości, a w obszarach takich jak pośladki, dość szybko możemy zauważyć utratę jej gęstości, nadprogramowy tłuszczyk lub cellulit. 

Umięśnione  i jędrne pośladki to marzenie każdej z nas. Wiele kobiet osiąga ten cel odpowiednimi ćwiczeniami, wytrwałością i odpowiednią dietą, ale my wiemy jak jeszcze bardziej uwydatnić te efekty i utrzymać je na długo!

Poznaj plan zabiegów na jędrne pośladki i umów się na bezpłatną konsultację

 

Z BOSKĄ NA LATO Twoje marzenie o idealnej sylwetce jest na wyciągnięcie ręki. Umów się na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne i skorzystaj z przygotowanych planów zabiegowych, a wakacje powitasz idealnym, BOSKIM ciałem.

 

Poznaj zabieg LPG ENDERMOLOGIE ALLIANCE >>>

Poznaj zabieg VENUS LEGACY >>>

Poznaj zabieg COOLTECH >>>

Poznaj zabieg X-WAVE >>>


 

Warunki promocji:

 • Promocja jest ważna w dniach 05.05-30.06.2022 roku.

 • Promocja obowiązuje przy jednorazowym wykupieniu jednego z autoryzowanych pakietów.

 • Zabiegi można wykorzystać tylko na partie ustalone z kosmetologiem podczas konsultacji wstępnej. W trakcie realizacji pakietu nie można zmienić partii zabiegowych.

 • Wszystkie zabiegi należy wykorzystać w ciągu 6 miesiący od dnia zakupu. Po tym terminie zabiegi przepadają bez możliwości zwrotu gotówki.

 • Po wykupieniu Pakietu należy ustalić odrazu cały harmonogram zabiegów, żeby zachować ciągłość zabiegów. W innym wypadku klinika nie zapewni dostępności dogodnych terminów dla klienta.

 • Pakiet można wykupić w dniach trwania promocji płacąc osobiście w recepcji kliniki lub przelewem (nr konta i zasady dokonania przelewu podane są na naszej stronie www.laserestetic.pl/page/dokonaj-przelewu

 • Płatności za Pakiety można dokonać w systemie ratalnym poprzez MediRaty lub podzielić płatność na nieoprocentowane 2 raty i opłacić je w klinice w terminie ustalonym w recepcji.

 • Promocje i rabaty nie łączą się, w promocji nie można wykorzystać punktów programu EsteticClub, regulamin dostępny na www.laserestetic.pl

 • Zabieg z pakietu można odwołać najpóźniej 24 h przed wizyta. W innym wypadku zabieg zostanie uznany jako zrealizowany.

 • Pakiety nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

   

Śledź nasz Facebook i Instagram, zobacz jakie promocje przygotowaliśmy w tym miesiącu!

 

Cieszymy się, że możemy się spotkać!

 

 

 

 

prezent login mobile