PolskiPL EnglishENG

Jedyna tak innowacyjna technologia w Lublinie!

Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą raz na zawsze zerwać z niekończącym się cyklem usuwania zbędnego owłosienia, jedynym i najlepszym zarazem rozwiązaniem na świecie jest depilacja medycznym laserem diodowym Palomar Vectus™.

Jako Laser Estetic specjalizujemy się w depilacji laserowej technologią Palomar Vectus™. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu zespołowi kosmetologów oraz najnowocześniejszemu i najbardziej innowacyjnemu urządzeniu, zabiegi przeprowadzane są dużo szybciej, mniej boleśnie, a co najważniejsze bezpiecznie i skutecznie.

W Laser Estetic stawiamy przede wszystkim na jakość usługi i obsługi oraz na efekt końcowy naszych zabiegów. Wykorzystując nowatorską technologię służymy Twemu ciału, by odzyskało swoje piękno. Wychodzimy ponad standardy, aby zapewnić Ci doskonałą precyzję i skuteczność depilacji.

Naszym celem jest byś ROZBŁYSŁA SWYM PIĘKNEM!

see more

Gdy nasze ciało jest nadmiernie zarośnięte lub włosy pojawiają się w miejscach, które sprawiają, że czujesz się nieswojo, to czas, aby rozważyć trwałe i profesjonalne usunięcie niechcianych włosów.

Tradycyjne metody depilacji: golenie, wosk, kremy do depilacji, dają nietrwały efekt i często powodują podrażnienie skóry i wrastanie włosków. Owłosienie szybko odrasta, a zabiegi stale trzeba powtarzać, co powoduje codzienny dyskomfort oraz nawyki związane z koniecznością kontrolowania swojego owłosienia.

Z kolei dostępne coraz częściej zabiegi IPL są przeznaczone dla osób, którym wystarczy efekt silnego osłabienia włosów na wybranej partii ciała i którym nie zależy na skutecznym i trwałym usunięciu niechcianego owłosienia. Pamiętaj: IPL nie usuwa włosów na zawsze, tylko chwilowo uszkadza cebulkę włosa.

Jedynym najskuteczniejszym na rynku rozwiązaniem problemu zbędnego owłosienia jest depilacja laserowa Vectus™, która nieodwracalnie uszkadza macierz włosa, z której już nigdy nie wyrośnie żaden włos!

SPRAWDŹ, JAK CODZIENNIE CZUĆ SIĘ GŁADKO I KOMFORTOWO!!!

foto

Recent reviews from our customers

Get away of hairs

Arrange a free consultation or treatment
+48 512 160 009 or book online
or

alt SAFELY AND PROFESSIONALLY

SAFELY AND PROFESSIONALLY

 altFOREVER AND EFFECTIVELY

FOREVER AND EFFECTIVELY

.

 altQUICKLY AND LESS PAINFULLY

QUICKLY AND LESS PAINFULLY

.

prezent login mobile