PolskiPL EnglishENG

Dlaczego Laser Estetic

Wykwalifikowana kadra

Chcąc zapewnić Państwu odpowiedzialne, bezpiecznie i efektywne zabiegi, w Laser Estetic zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych kosmetologów po studiach wyższych kierunkowych.

Nasz personel przechodzi cykliczne certyfikowane szkolenia i specjalistyczne kursy technologiczne uaktualniające wiedzę i zdobytą praktykę. Jeśli Pacjent wymaga konsultacji medycznej, współpracujemy również z lekarzami.

Poznaj naszych Specjalistów:

zobacz więcej

Katarzyna Rycaj

Menedżer i założycielka Laser Estetic. 

 

mgr ekonomii, ukończyła studia na Wydziale Ekonomii UMCS w Lublinie

Odpowiedzialna jest za sprawną pracę kliniki, marketing, finanse i dział HR. Klinika Laser Estetic jest jej oczkiem w głowie :)

Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2004 roku w dużej firmie handlowej jako Asystent Zarządu. W tym czasie ukończyła wiele kursów i przeszła wiele szkoleń w dziedzinie laseroterapii, pielęgnacji twarzy i ciała, doboru kosmetyków, stylizacji rzęs i paznokci. Zamiłowanie i pasja związana z kosmetologią spowodowała, że w 2008 roku stworzyła i rozwinęła swój pierwszy gabinet kosmetyczny, który w 2014 roku przekształciła w klinikę depilacji laserowej Laser Estetic. W pracy ceni sobie jakość, lojalność, uczciwość i uśmiech. Swoją działalność traktuje jako sposób na życie, stąd czerpie radość, satysfakcję i nie wyobraża sobie, aby mogła robić coś innego.

Prywatnie żona i mama 6-letniego synka, co nadaje sens jej życiu i pokłady dużej energii potrzebnej do pracy. Odpoczynek to dar, na który zawsze znajduje czas, najlepiej relaksuje się na Helu i w Beskidach.


 

Anna Szynkora

kosmetolog

Ukończyła Kosmetologię na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Kierunek ten wybrała świadomie, kierując się swoją pasją, a praca w tym zawodzie daje jej ogromną satysfakcję. Posiada wiele przebytych szkoleń i kursów w branży kosmetologicznej potwierdzonych certfikatami.

W klinice Laser Estetic pracuje od 3 lat specjalizując się w zabiegach z zakresu laseroterapii, depilacji laserowej, endermologii oraz kosmetologii pielęgnacyjnej.

W swojej pracy stawia na profesjonalizm, prezycję oraz jakość. Ogromne znaczenie ma dla niej indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Mając ciągłą potrzebę rozwoju, na bieżąco pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych.

Pacjenci cenią ją za spokój, odwiedzialne i profesjonalne podejście do pracy oraz za budowanie trwałych i ciepłych relacji.

Lubi aktywnie spędzać czas z najbliższymi, natomiast chwilę relaksu przynosi jej filiżanka kawy przy ulubionej muzyce. 


 

Weronika Kwietniewska

Kosmetolog. 

Absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im.Wincentego Pola w Lublinie. Posiada wiele przebytych szkoleń i kursów w branży kosmetologicznej potwierdzonych certfikatami.
Ceni sobie bezpieczeństwo i komfort klienta oraz dba o miłą atmosferę podczas zabiegu. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa, chętnie pomaga w doborze odpowiedniej pielęgnacji.
W klinice zajmuje się zabiegami z użyciem laserów oraz pielęgnacją twarzy i ciała. 
W wolnych chwilach lubi spędzać miło czas z najbliższymi oraz aktywnie na siłowni. Uwielbia podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Od wielu lat jej pasją jest wizaż, w którym również systematycznie się rozwija i pogłębia swoje umiejętności.


Monika Majdańska

Kosmetolog

Ukończyła Kosmetologię w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Posiada wiele przebytych szkoleń i kursów w branży kosmetologicznej potwierdzonych certfikatami.
W klinice odpowiedzialna jest za wykonywanie zabiegów z zakresu laseroterapii, pielęgnacji twarzy i ciała.
W pracy najważniejszy jest dla niej zadowolony pacjent, bardzo szczegółowo przeprowadza konsultacje, aby dobrać odpowiednia terapię zabiegową. Każdy pacjent jest dla niej indywidualnym wyzwaniem.

Zawsze wesoła, bardzo profesjonalna, pacjenci cenią ją za niesamowitą empatię i opiekę, jaką ich otacza.
Prywatnie cudowna, spełniona mama. Czas wolny spędza na podróżach, zarówno dalekich jak i regionalnych, a idealnym dodatkiem w każdej wolnej chwili są książki.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karolina Prus

Kosmetolog

Absolwentka Wyzszej Szkoły Inżynerii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia. Jej zainteresowania to sport . 

 Swoją wiedzę pogłebia na corocznych targach oraz na licznych szkoleniach. Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej i holistycznej oraz terapiach łączonych. Do każdego przypadku zabiegowego podchodzi indywidualnie oraz rozpatruje go na wielu płaszczyznach zebranych w dokładnym wywiadzie kosmetologicznym.  Uważa, że styl życia między innymi dieta, stres, aktywność fizyczna mają ogromny wpływ na skórę oraz zachowanie zdrowia. Bezpieczeństwo oraz zadowolenie pacjentki stawia na pierwszym miejscu.

Interesuję się dietetyką, gotowaniem oraz sportem. Od 4 roku życia jeździ na nartach.  Najlepszą formą odpoczynku dla niej jest spacer z czworonożnym przyjacielem.

 

Aleksandra Sztocka

Recepcjonistka, technik usług kosmetycznych

Możliwość pracy z ludźmi sprawia jej ogromną przyjemność i satysfakcję. Kontynuuje naukę na kierunku kosmetycznym, co pomaga jej w rozmowach i wstępnych konsultacjach z klientami. Ciągle poszerza swoją wiedzę, aby móc w pełni profesjonalnie zadbać o klienta. Dzięki temu chętnie udziela rad i potrafi zaproponować odpowiedni plan zabiegowy dla konkretnego przypadku. Przy Oli, od samego wejścia każdy klient czuje się zaopiekowany i ważny. Nie lubi rutyny, a praca na stanowisku recepcjonistki sprawia, że każdego dnia podejmuje się nowych wyzwań, które uwielbia :) Cechuje ją kreatywność I perfekcjonizm dlatego wciąż dokonuje zmian, które ułatwiają pracę jej oraz całego zespołu.

Bardzo lubi podróżować i odkrywać nowe miejsca, które chętnie fotografuje. Wolny czas spędza z przyjaciółmi, dla których z przyjemnością serwuje smaczne potrawy. Miłośniczka zwierząt, a w szczególności psów. Stara się swoim optymizmem zarażać innych :)

 


Ilona Czubacka

Recepcjonistka, technik,usług kosmetycznych

Ukończyła kierunek technik usług kosmetycznych w Studium zawodowym w Lublinie, Absolwentka Towaroznawstwa na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.
W Laser Estetic odpowiedzialna jest za bezposredni kontakt z pacjentami, udzielanie informacji na temat wykonywanych zabiegow, prowadzenie rejestacji telefonicznej oraz osobistej, rozliczanie wykonywanych usług, a także organizacje pracy kosmetologów w klinice.

W pracy wyróżnia ją wielozadaniowość, indiwidualne podejście do każdego pacjenta, jak również dbanie o komfort osób odwiedzających klinikę Laser Estetic. Jest osobą sumienną, uprzejmą i życzliwą.

Ukończyła kurs kosmetyczny, na bieżąco śledzi wszelkie nowości w tym zakresie. Poza pracą ceni sobie dobrą książkę i podróże. Jedną z jej pasji jest kuchnia, uwielbia gotować dla męża oraz rocznego synka.

Wykwalifikowana kadra
Profesjonalne i indywidualne podejście

Profesjonalne i indywidualne podejście

W Laser Estetic Pacjentów obsługujemy na najwyższym poziomie. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy krótką bezpłatną konsultację pozwalającą nam wykluczyć ewentualne przeciwskazania do zabiegu, a Pacjent objęty jest stałą opieką przez cały okres trwania depilacji laserowej, czy innego zabiegu.

Wszystko po to, żeby nasi Pacjenci obdarzyli nas zaufaniem i uwierzyli, że swoją pracę wykonujemy z ogromną starannością, chcąc uzyskać świetne efekty z przeprowadzanych zabiegów, dla samego dobra Pacjentów. Zachęcamy również do konsultacji telefonicznych, które mogą ułatwic podjęcie decyzji o rozpoczęciu depilacji, bądź innych zabiegów.

Nasza obsługa zdobywa coraz to nowych zwolenników, dzięki naszemu zaangażowaniu, trosce o potrzeby Pacjenta, profesjonalizm oraz atmosferę w naszym salonie. Pacjenci dają nam 5***** w obsłudze Pacjenta, co jest dowodem i zaraz dalszym zobowiązaniem. Przekonaj się i umów się na konsultacje - KLIKNIJ.

Bezpłatne konsultacje

Chcąc zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz skutecznośc wykonywania zabiegów, przed każdym zabiegiem przeprowadzamy całkowicie bezpłatne konsultacje oraz próbę laserową kwalifikującą do zabiegu. W ten sposób, nawet jeśli Pacjent nie jest zdecydowany na zabieg depilacji laserowej, może bez obaw skorzystać z darmowych konsultacji i upewnić się, że ten zabieg jest dla niego właściwy.

Podczas konsultacji mówimy o naszych usługach, rozmawiamy o oczekiwaniach Klienta, rozwiewamy jego wątpliwości, odpowiadamy na wszelkie pytania i dajemy możliwość poczucia działania najnowocześniejszego technologicznie lasera Vectus™ na skórze Pacjenta.

Umów się już dziś - dowiedz się, jak wygląda nasza usługa, która gwarantuje niesamowite efekty!

Bezpłatne konsultacje
Najbardziej innowacyjny na świecie medyczny laser diodowy Vectus™

Najbardziej innowacyjny na świecie medyczny laser diodowy Vectus™

W Laser Estetic pracujemy na najnowocześniejszym laserze diodowym Palomar Vectus™. To prawdziwie innowacyjny laser do trwałego usuwania owłosienia.

Należymy do elitarnej grupy kilkuset miejsc na świecie, w których wykonywane są zabiegi trwałego usuwania owłosienia przy wykorzystaniu właśnie tego najskuteczniejszego urządzenia!

LASER VECTUS™ TO UNOWOCZEŚNIONA I UDOSKONALONA WERSJA ZNANEGO SYSTEMU LIGHT SHEER DUET!!! Sprawdź i poczuj zdecydowaną różnicę!

Laser Vectus™ jest wyjątkowy, ponieważ:

  • trwale usuwa niechciane włoski bez względu na ich kolor, czy karnację skóry; jest skuteczny przy włosach trudnych typu rude, blond oraz przy opalonej skórze,
  • eliminuje ryzyko poparzeń i przebarwień, ponieważ ma czytnik melaniny, który stoi na straży bezpieczeństwa zabiegu,
  • dzięki dużej głowicy zabieg trwa bardzo krótko (pachy 30 sekund, bikini 5-10 minut)
  • zabieg jest komfortowy dla Pacjenta, dzięki chłodzeniu skóry przed, w trakcie i po strzale wiązki lasera.

Dzięki naszej najnowocześniejsze technologii poczujesz się komfortowo piękna!

Gwarancja jakości

Bądź pewna, że osiągniesz wymarzony cel. Jesteśmy pewni jakości naszych usług, urządzeń, na których pracujemy, starannie dobranych i wykwalifikowanych kosmetologów i lekarzy. Gwarantujemy, że decydując się na nasze zabiegi w Laser Estetic, otrzymacie wymarzony efekt przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi i usługi.

Obsługa Klienta to nasz priorytet, który codziennie staramy się udoskonalać.

Nasze zabiegi, dzięki najnowocześniejszej technologii, stają się coraz przyjemniejsze, krótsze i bardziej komfortowe.

Gwarancja jakości
Rewelacyjne ceny pakietów Depilacji

Rewelacyjne ceny pakietów Depilacji

Jako pierwsza klinika w Lublinie zadbaliśmy o to, żeby zabiegi depilacji laserowej stały się dostępne dla każdego, kto marzy o pozbyciu się zbędnego owłosienia raz na zawsze. Dla satysfakcjonującego efektu, należy wykonać serię 4-8 zabiegów. Specjalnie po to, aby móc zadbać o naszych Pacjentów przez cała sesję depilacji, stworzyliśmy bardzo atrakcyjną ofertę pakietową.

Pakiet IDEALNY to opcja, która pozwala swobodnie wykonać maksymalnie 11 zabiegów przez okres 2 lat. Nasi Pacjenci już nie muszą więcej się martwić, ile zabiegów jeszcze powinni wykonać, a ryzyko finansowe zupełnie nie istnieje. Od początku wiedzą, ile będzie ich kosztować pełna depilacja laserowa.

Pakiet MINIMALNY to opcja, która pozwala w ciągu 1 roku skorzystać z zabiegów depilacji maksymalnie 5 razy. Tyle zabiegów minimum potrzeba do pozbycia się niechcianego owłosienia na bardzo długo.

Dla wygody umożliwiamy zakup naszych pakietów w systemie ratalnym - MediRaty.

Witamy Cię w przyjaznym i nowoczesnym wnętrzu

Oprócz wysokiej jakości usług i obsługi, przykładamy dużą wagę do otoczenia, w którym przeprowadzane są zabiegi.

Dokładamy wszelkich starań, by nasi Pacjenci czuli się u nas komfortowo i sympatycznie. Pragniemy, by nasze wnętrza tworzyły serdeczną i przemiłą atmosferę, dając Wam kolejny powód do odwiedzin naszego salonu, chociażby na pyszną kawę. Serdecznie zapraszamy!

 

Witamy Cię w przyjaznym i nowoczesnym wnętrzu
Dogodna lokalizacja i długie godziny otwarcia

Dogodna lokalizacja i długie godziny otwarcia

Laser Estetic znajduje się w samym centrum Lublina. Łatwo do nas dojechać autobusem lub samochodem. Bliskie sąsiedztwo z CH PLaza umożliwia parkowanie na dwupoziomowym parkingu.

Zapraszamy w godzinach 9.00-20.00 w dni robocze, a w soboty 9.00–15.00. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia się poza godzinami pracy salonu.

Aby oszczędzić Twój czas, najlepiej umówić się z nami na zabieg na dokładną godzinę - masz wtedy pewność szybkiej i sprawnej obsługi - do czego zachęcamy!

Rezerwacja i kontakt online

Chcesz umówic się na wizytę, kiedy salon jest nieczynny? Teraz to nie problem!

Specjalnie dla wygody naszych Pacjentów wprowadziliśmy opcję rezerwacji wizyt online. Wystarczy internetowo zarejestrować się do systemu i zarezerwowac wizytę. KLIKNIJ TUTAJ!

Dodatkowo uruchomiliśmy chat online, byśmy mogli szybko i płynnie się z Wami komunikować. Przez chat online możesz również wysłać nam wiadomość, gdy nasi konsultanci są niedostępni.

Rezerwacja i kontakt online
Dogodna płatność w postaci lekkich rat

Dogodna płatność w postaci lekkich rat

Wprowadziliśmy duże udogodnienie w postaci zakupu naszych usług poprzez raty - MediRaty, czyli finansowanie usług medycznych i kosmetologicznych. MediRaty to doskonała szansa na skorzystanie z naszej oferty bez konieczności wydawania pełnej kwoty od razu.

Nie musisz oszczędzać specjalnie pieniędzy, ani czekać na ich przypływ. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i podziel całą należność na miesięczne raty.

Nasza misja

Misją Laser Estetic jest wykorzystywanie najlepszej i najnowocześniejszej technologii, a także indywidualnego i profesjonalnego podejścia do Klienta oraz świadczenie usług najwyższej jakości w celu skutecznego dbania o Twoje piękno na co dzień.

Dowiedz się więcej.

Nasza misja
prezent login mobile