PolskiPL EnglishENG

Blog

17 01
2017

Retix C - zimowa regeneracja skóry, silne złuszczanie

Witajcie!

 

Chciałabym Wam poopowiadać o zabiegu złuszczającym i rozjaśniającym cerę, który świetnie nadaje się do każdego rodzaju skóry. Dzięki niemu będziesz cieszyć się piękną, gładką i złocistą skórą.

 

Czym jest Retix C?

 

Retix C jest bogatą terapią twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg wykorzystuje retinol, czyli czystą postać witaminy A, często stosowaną w pielęgnacji skóry oraz 8% witaminy C i aż 30% antyoksydantów, które wykazują skuteczne działanie odmładzające i ochraniające naskórek przed szkodliwymi dla niego reakcjami.

 

Jak wygląda zabieg?

 

Przed zabiegiem panie kosmetolog przeprowadzają całkowity demakijaż twarzy, po czym nakładają ampułkę z witaminą C. Po chwili wmasowują ją w skórę twarzy i pozostawiają do wchłonięcia. Następnie nakładają maskę z retinolem i czekają do momentu aż się wchłonie w skórę. Klientka po ośmiu godzinach powinna zmyć maskę czystą, letnią wodą. Po trzech dniach od zabiegu następuje silna regeneracja skóry. U wielu osób przebiega ze złuszczeniem płatowym.

 

Dla kogo zabieg Retix C?

 

Retix C przeznaczony jest dla osób, które wymagają regeneracji skóry, rozjaśnienia, ze zbyt grubą warstwą rogową naskórka. Zabieg idealny jest także dla tych ze skórą zwiotczałą i z pierwszymi oznakami starzenia. Pielęgnację mogą również stosować osoby młode, borykające się z trądzikiem zaskórnikowym.

 

Korzyści wynikające z zabiegu Retix C

 

Dzięki profesjonalnej terapii poprawi się regulacja procesu rogowacenia naskórka i odbudowa włókien kolagenu. Co więcej? Skóra będzie wygładzona, rozjaśniona i nastąpi redukcja jej niedoskonałości. Oprócz tego, nastąpi wzrost poziomu nawilżenia skóry i zwiększenie naturalnej bariery ochronnej naskórka.

Komentarze

Zostaw komentarz

UMÓW SIĘ NA ZABIEG LUB BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
+48 512 160 009 LUB REZERWUJ ONLINE
LUB