PolskiPL EnglishENG

Blog

23 08
2016

Repaskin 50 SPF zamiast przebarwień posłonecznych

Witajcie!

W jednym z wpisów na blogu opisywałam, jak ważną rolę spełniają kremy z filtrami, które chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Z tym artykułem możesz zapoznać się pod linkiem: http://www.laserestetic.pl/blog/kiedy-i-dlaczego-trzeba-stosowac-krem-z-filtrem-

Przed urlopem, w trakcie oraz po, czyli przez całe lato, stale przekonujemy Klientki do stosowania filtrów ochronnych, które nie blokują całkowicie opalenizny, natomiast powodują, że jest ona dużo bezpieczniejsza!

Ja w swoim gabinecie proponuję Klientkom wybrany spośród wielu dostępnych oraz przetestowany przez cały nasz personel krem Repaskin 50 SPF hiszpańskiej marki Sesderma.

Repaskin przeznaczony jest dla skóry po nadmiernej ekspozycji na słońce oraz w celu przygotowania jej na promieniowanie słoneczne (UV). Składniki aktywne działają na poziomie DNA skóry, naprawiając uszkodzenia posłoneczne, natomiast filtry fizyczne i chemiczne chronią skórę przed szkodliwym działaniem słońca.

Od tego sezonu Sesderma zastosowała w kremie nową formułę Dry Touch, która zawiera tzw. „suche emolienty”. Tworzą one na skórze „film”, który zapobiega utracie wody oraz stabilizuje działanie filtrów mineralnych. Ten krem świetnie nadaje się pod makijaż i na plażę, doskonale się rozprowadza i wchłania, nie zostawia „białej maski”, nie obciąża skóry, nie zatyka porów. Jest dobry również dla cery mieszanej, ponieważ ją „matuje”.

Skuteczność Repaskin w ochronie przez promieniami UV zapewnia filtr fizyczny − dwutlenek tytanu, który sprawia, że szkodliwe promieniowanie praktycznie nie ma szans "przedrzeć się" przez niego. Dodatkowo uzupełniają go filtry chemiczne, które pochłaniają promieniowanie UVA i UVB.

Jak stosujemy Repaskin? Nakładamy na twarz dużą ilość kremu 30 minut przed ekspozycją na słońce. Delikatnie wmasujemy. W czasie długotrwałego przebywania na słońcu powtarzamy aplikacje co 2 godziny.

 

Komentarze

Zostaw komentarz

UMÓW SIĘ NA ZABIEG LUB BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
+48 512 160 009 LUB REZERWUJ ONLINE
LUB