PolskiPL EnglishENG

Blog

14 06
2016

Depilacja laserowa latem – czy to bezpieczne?

Planujesz urlop, kąpiele słoneczne, pokazywanie ciała w bikini? Twoje włoski wciąż rosną i rosną, a Ty wciąż nie zdecydowałaś(-eś) się na usunięcie owłosienia laserem diodowym? Czy to już za późno i czy lato to dobry moment na depilację laserową? Tak i nie. Postaram się Wam to wyjaśnić w artykule.

czytaj więcej
07 06
2016

O depilacji laserowej bikini...

Depilacja laserowa bikini to zabieg, który budzi najwięcej obaw i kontrowersji. Często zastanawiamy się jak wygląda. Każdy zabieg depilacji laserowej poprzedzony jest konsultacją, w trakcie której ustalamy, czy nie ma przeciwwskazań, dokładnie wyjaśniamy jak reaguje skóra. Dlatego, aby rozwiać wszystkie swoje wątpliwości - przeczytaj nasz artykuł i umów się na konsultację

czytaj więcej
31 05
2016

Peeling kawitacyjny latem? Oczywiście, że tak!!!

Każdej z nas marzy się zdrowa, gładka i promienna cera. Dlatego poza podstawową codzienną pielęgnacją, warto również pamiętać o jej złuszczaniu. Zbliża się lato, dużo słońca, a jak wiemy, wiele zabiegów, np. większości peelingów chemicznych oraz laserów w tym okresie nie możemy wykonywać. Mamy jednak czasami niedocenione urządzenie... Ale o tym powiemy w artykule. Zapraszamy!

czytaj więcej
24 05
2016

Czy manicure hybrydowy niszczy paznokcie?

Manicure hybrydowy podbił cały świat. Jak dotąd nie stworzono w dziedzinie kosmetologii równie dobrego sposobu na trwały i nieinwazyjny manicure, który wyparłby hybrydę. Jego główną zaletą jest połączenie dwóch najlepszych cech lakieru żelowego i zwykłego. A więcej szczegółów dowiecie się w samym artykule...

czytaj więcej
Aleksandra Niewiadomska
Kosmetolog, Stylistka paznokci i rzęs
17 05
2016

26 maja - Dzień Matki

26 maja - Dzień Matki, to szczególna data w roku. Tego dnia, życzymy naszym Mamom wszystkiego, co najlepsze! Ja, zawsze na myśl o tym dniu, przywołuję w swojej głowie jedno szczególne wspomnienie. Będąc jeszcze w przedszkolu uparłam się, że zamiast recytować wierszyk, chcę zaśpiewać piosenkę. Nigdy nie przejawiałam talentów wokalnych, ale... tak postanowiłam i Pani przedszkolanka na to się zgodziła.

czytaj więcej
UMÓW SIĘ NA ZABIEG LUB BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
+48 512 160 009 LUB REZERWUJ ONLINE
LUB