PolskiPL EnglishENG

Blog

12 07
2016

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?

Depilacja laserowa to coraz częściej stosowany zabieg nie tylko przez kobiety, ale również i przez mężczyzn. Wszystkim, którzy chcą poddać się temu zabiegowi podpowiadamy, jak skutecznie się do niego przygotować :)

czytaj więcej
05 07
2016

Dlaczego zabiegi pielęgnacyjne wykonujemy w seriach?

Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego zabiegi pielęgnacyjne wykonujemy w seriach? Długo zastanawiałam się, jak Wam w prosty sposób powiedzieć, dlaczego serie zabiegowe są tak ważne dla naszej skóry. Nie oszukujmy się, pojedynczy zabieg „ekstra” nie usunie problemu. Może go tylko złagodzić... Zapraszam do artykułu!

czytaj więcej
28 06
2016

Dlaczego robimy odstępy pomiędzy zabiegami depilacji laserowej?

Czy zastanawiałyście się dlaczego pomiędzy zabiegami są odstępy czasowe? No właśnie... Bo niby dlaczego nie można wykonać depilacji "raz a porządnie" i mieć zbędne włoski z głowy? Już tłumaczę...

czytaj więcej
26 06
2016

Przygotuj się z nami na Cudowny Urlop

Lato - okres urlopowy w pełni. Jeśli jesteś z tego powodu zabiegana, to tym bardziej zapraszamy Cię do naszego salonu, abyś odnalazła chwile tylko dla siebie. Przygotuj się z nami na swój Cudowny Urlop, bo przecież na wakacjach musisz wyglądać zjawiskowo!

czytaj więcej
21 06
2016

Domowy pedicure

Okres letni to czas słońca, wakacji i odkrytego obuwia. Wraz z nadejściem ciepłych dni pokazujemy nasze stopy, które często wymagają szczególnej pielęgnacji po okresie jesienno-zimowym. O ile o dłonie każdy stara się dbać, stopy to sfera nierzadko pomijana i bagatelizowana. A przecież od kondycji naszych stóp zależy nie tylko ich estetyczny wygląd, ale przede wszystkim ZDROWIE.

czytaj więcej
Aleksandra Niewiadomska
Kosmetolog, Stylistka paznokci i rzęs
UMÓW SIĘ NA ZABIEG LUB BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
+48 512 160 009 LUB REZERWUJ ONLINE
LUB