PolskiPL EnglishENG

Blog

19 04
2016

Odżywki do rzęs. Czy warto je stosować?

Witajcie,

 

Tym razem mam dla Was recenzję odżywki do rzęs Revitalash Advanced. Ponoć pokochały ją gwiazdy na całym świecie. Co prawda ja nie świecę na niebie, ale zamiast tego zapraszam do zapoznania się z moją prywatną opinią.

 

Jak wiecie odżywka ma za zadanie nawilżać i odżywić nasze włoski tak, aby mogły rosnąć długie i silne. Do wypróbowania odżywki Revitalash Advanced namówiły mnie koleżanki z pracy;) Zdecydowałam się na to wyzwanie i zaopatrzyłam się w to cudo. Odżywkę zaczęłam stosować 2 marca tego roku. Za opakowanie 3.5 ml zapłaciłam 350 zł. Jest to wartość 6 miesięcznej kuracji. Ta odżywka do rzęs jest łatwa w aplikacji. Codziennie nakładam ją po wieczornym demakijażu - za mną już 1,5 miesiąca stosowania. Przez pierwsze 2 tygodnie nie działo się nic nadzwyczajnego. Jedyne, co u mnie wystąpiło przez pierwsze dni to lekkie zaczerwienienie oczu, choć nie miało to żadnego wpływu na ostrość widzenia. Nie było uciążliwe i nie przeszkadzało mi w codziennych obowiązkach (czego my kobiety nie zrobimy, żeby być piękne?!).

 

Przejdźmy do sedna! Coraz częściej słyszę komplementy na temat swoich rzęs lub zapytania: „Co robisz z rzęsami, że tak świetnie wyglądają?” - Stosuję Revitalash – odpowiadam, jak w reklamie:). Rzęsy są zdecydowanie dłuższe i bardziej podkręcone. Z tego, co wiem odżywka ta opiera się na recepturze z ekstraktów roślinnych, które to powodują, że rzęsy niesamowicie zyskują na grubości i długości, co sprawia, że tak atrakcyjnie wyglądają. Sztuczne rzęsy są już całkowicie zbędne!

 

Nie mogę doczekać się optymalnego efektu, który będzie widoczny najprawdopodobniej już w czerwcu. Zachęcam Was do wypróbowania tej odżywki. Pamiętajcie - lato tuż tuż ;)

Komentarze

Zostaw komentarz

UMÓW SIĘ NA ZABIEG LUB BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
+48 512 160 009 LUB REZERWUJ ONLINE
LUB