PolskiPL EnglishENG

Blog

04 11
2016

Nowe technologie laserowe w Lublinie !!! Zamykanie naczynek, leczenie rumienia, usuwanie przebarwień , bezinwazyjny lifting skóry - ALMA BEAUTY REJUVE™, GENEO™

Witam,

Obiecywaliśmy i dotrzymaliśmy słowa. To dla Was utworzyliśmy nową specjalizację w dziedzinie laseroterapii leczenie zmian naczyniowych twarzy i zmian pigmentacyjnych.
Z ogromną przyjemnoscią przedstawiam najnowsze urządzenia światowej klasy, które właśnie zagościły w naszym salonie.

 

Alma Beauty Rejuve to laser, który posiada dwie głowice zabiegowe:

Jeśli masz popękane naczynka na twarzy, wiecznie czerwieniące się policzki, przebarwienia posłoneczne lub naczyniaki to teraz mamy dla Ciebie skuteczne rozwiązanie:

Dye-VL - światowa technologia laserowa do szybkiego i skutecznego zamykania popękanych naczynek na twarzy, leczenia rumienia, trądziku różowatego,usuwania naczyniaków płaskich, plamek rubinowych bez ryzyka powikłań. Wystarczy tylko chwila, żeby usunąć np. „pajączki”. Efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu. Zabieg trwa krótko, a dzięki silnemu chłodzeniu jest komfortowy dla pacjenta.

 

A jeśli przeszkadzają Ci opadające policzki i wiotka skóra na twarzy, szyi i dekolcie, polecamy

NIR™ - światło podczerwone do niechirurgicznego liftingu skóry. Ten zabieg bezinwazyjnie ujędrni i przywróci sprężystość Waszej skórze.

 

 

A może szukasz skutecznej i godnej zaufania pielęgnacji Twojej skóry?

Geneo

to przełomowy zabieg pielęgnacyjny twarzy i dekoltu 3w1. To technologia MicroBubble™, która jednocześnie daje 3 efekty pielęgnacyjne:

- Złuszczanie zrogowaciałego naskórka

- Naturalne głebokie dotlenienie

- Wchłanianie składników rewitalizujących skórę.

 

Umów się na bezpłatne konsultacje a nasi specjaliści ocenią problem i indywidualnie doradzą najefektywniejsze zabiegi dla Ciebie.

 

Komentarze

Zostaw komentarz

UMÓW SIĘ NA ZABIEG LUB BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
+48 512 160 009 LUB REZERWUJ ONLINE
LUB