PolskiPL EnglishENG

Blog

19 07
2016

Mężczyzna u kosmetologa, czyli co mężczyźnie wypada, a co nie (poza włosami)

Zacznijmy chyba od najbardziej kontrowersyjnej depilacji, która może dzielić społeczeństwo jak wybory polityczne :) Wizerunek zarośniętego faceta jest do dzisiaj uważany za męski, nawet traktowany jako ikonę męskości w pewnych kręgach, i trudno się temu dziwić. Jednakże to, co pokazują media, a to, czego doświadczamy w rzeczywistości jest trochę odmienne. Na co dzień mężczyźni borykają się z częstym nadmiarem owłosienia w różnych miejscach ciała. Może to i męskie, może przesadne, a może banalne. Jednakże niech ocenia to ten, którego dany problem dotyczy.

Jeśli więc problemem mężczyzny, przed skorzystaniem np. z basenu, czy całkiem innej aktywnej czynności, jest nadmierne owłosienie, to ma rezygnować z basenu, czy z niepotrzebnych włosów na ciele? Czy facet powinien się bać z czegoś korzystać, czy też ten strach pokonać? Jak tutaj wygląda kwestia prawdziwej męskości? To pytanie pozostawiamy bez odpowiedzi.

W dzisiejszych czasach, w dobie innowacyjnych technologii, posiadamy bardzo skuteczne i bezpieczne urządzenie do depilacji laserowej Vectus™. Umożliwia on bezproblemowe oraz szybkie usunięcie niechcianego owłosienia. Pozwala pozbyć się nadmiernych i niepotrzebnych włosów z pleców, karku, brzucha. To ogromna szansa dla mężczyzn, którzy mają z tego powodu jakiekolwiek kompleksy. Korzystając z naszej oferty pozwalasz sobie na akceptację swojego ciała, większą higienę oraz atrakcyjniejszy wygląd.  

Dlaczego więc powyższe argumenty nazywa się niemęskimi? Może to właśnie myślenie stereotypowe pozostawia nam ten obraz, a może konserwatyzm…

Jedno wiadomo – atrakcyjniejszy wygląd wpływa na jakość życia. Jakość życia na doświadczenia i emocje, co czyni nas ludźmi żyjącymi pełniejszym życiem. A o to właśnie w życiu chodzi.

PS z pozostałymi „damskimi” usługami rozprawimy się wkrótce :)

PPS wejdź do Męskiej Strefy Laser Estetic i dowiedz się więcej o męskich zabiegach!

Komentarze

Zostaw komentarz

UMÓW SIĘ NA ZABIEG LUB BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
+48 512 160 009 LUB REZERWUJ ONLINE
LUB