PolskiPL EnglishENG

Blog

12 11
2018

Listopadowy zawrót głowy! Laser frakcyjny Emerge® i Mezoterapia DermoPen® zabiegiem miesiąca

Dla kogo przeznaczone są te zabiegi?

 

Już odpowiadamy! Zarówno zabieg laserem frakcyjnym Emerge®, jak i Mezoterapii DermoPen® przeznaczony jest dla każdej z Was, każdej, która czuje, że jej skóra nie jest w najlepszej kondycji i potrzebuje pomocy. Obydwa zabiegi mogą być stosowane przez osoby z każdym rodzajem zmarszczek - mimicznymi, tzw. kurzymi łapkami, czołowymi, czy bruzdami. Dodatkowo zabiegi są idealne dla tych, każdej z Was, która walczy z rozstępami, bliznami lub trądzikiem. Sprawdzą się także w przypadku osób ze zmęczoną, szarą cerą lub przebarwieniami. To naprawdę cudowny zabieg dla naszej skóry!

 

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

 

Do każdej z Was podchodzimy bardzo indywidualnie. Nie musicie się obawiać – konsultacja jest dla nas kluczowym początkiem rozpoczęcia zabiegów!

To nasza standardowa procedura, która sprawia, że każdy zabieg jest skuteczny i bezpieczny. Dlatego zawsze przeprowadzamy szczegółową konsultację kosmetologiczną i wywiad medyczny na pierwszym naszym wspólnym spotkaniu. To właśnie podczas niego możemy wykryć ewentualne przeciwwskazania, a także ocenić ilość potrzebnych zabiegów oraz dobrać odpowiednią częstotliwość ich wykonywania – idealnie dostosowaną do Ciebie i Twoich potrzeb.

 

Czy zabiegi są bolesne?

 

Ani zabieg laserem frakcyjnym Emerge®, ani zabieg Mezoterapii DermoPen® nie wymagają żadnego znieczulenia i nie są bolesnymi zabiegami. Tuż po pierwszym z nich czasem można odczuwać delikatny dyskomfort, ale nie jest to ból. Drugi natomiast powoduje jedynie leciutkie i bezbolesne zaczerwienienie.

Co ważne, staramy się z całych sił, aby wszystkie klientki wychodziły od nas zadowolone i czuły się jak najbardziej komfortowo.

 

Jak wygląda skóra po zabiegu?

 

Po jednym i drugim zabiegu skóra pozostanie lekko zaczerwieniona do wieczora. Nie trzeba się jednak o nic obawiać - można ją schłodzić za pomocą kompresu żelowego, a po 24 godzinach można już nałożyć makijaż i podbijać świat :)

 

Na jakie efekty mogę liczyć po wykonaniu obydwóch zabiegów?

 

Pierwsze efekty po zabiegu laserem frakcyjnym Emerge® widoczne są gołym okiem już na drugi dzień. Natomiast te najlepsze widać po upływie 2-3 tygodni. Spłycone zmarszczki, nawilżona i odmłodzona skóra to tylko kilka z nich! Natomiast dzięki zabiegowi Mezoterapii DermoPen® można liczyć na poprawę mikrokrążenia, uzupełnienie witamin i minerałów w skórze, a także poprawę jej elastyczności i koloru. Jak widać - same plusy!

 

 

Jeśli artykuł nie rozwiał Waszych wątpliwości i macie inne pytania, śmiało kontaktujcie się z nami poprzez stronę internetową (https://www.laserestetic.pl/ ), kontakt mailowy (info@laserestetic.pl) lub przez telefon (+48 512 160 009)

 

 

I pamiętajcie, to teraz, w listopadzie, jest najlepszy czas, aby pomóc swojej skórze z regeneracją po upalnym lecie. Jeśli więc chcecie walczyć z przebarwieniami, niedoskonałościami lub zmarszczkami - ten zabieg jest właśnie dla Was!

Komentarze

Zostaw komentarz

UMÓW SIĘ NA ZABIEG LUB BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
+48 512 160 009 LUB REZERWUJ ONLINE
LUB