PolskiPL EnglishENG

Nasze zabiegi

Depilacja Laserowa VECTUS™

Czym jest depilacja laserowa Palomar Vectus™?

Depilacja laserowa Palomar Vectus™ to zabieg trwałego usuwania owłosienia. Działa w taki sposób, że wiązka lasera wnika głęboko w skórę, wytwarzając energię pochłanianą przez barwnik włosa (melaninę). Energia zamienia się w ciepło i niszczy cebulkę włosa wraz z jej korzeniami oraz co najważniejsze - nieodwracalnie niszczy macierz, odpowiedzialną za odradzanie się włosa. Tylko Palomar Vectus™ posiada system „magicznych luster” wbudowanych w głowicę, które odbijają wiązkę światła i podwójnie wnikają w głąb skóry znacznie zwiększając skuteczność zabiegu. Jest to najbardziej innowacyjny technologicznie laser na świecie.

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Zarówno dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą pozbyć się zbędnego owłosienia raz na zawsze bez względu na kolor włosa i skóry (również włosy jasne, rude oraz opalona skóra lub ciemna karnacja). Dla osób cierpiących na zaburzenia hormonalne (hirsutyzm). Dla osób zabieganych, zapracowanych, młodych mam, sportowców, tancerzy, którzy nie mają czasu na codzienną depilację tradycyjnymi metodami. Dla szukających codziennie gładkiej skóry i komfortowego życia. Jedyną barierą są przeciwskazania, które należy wykluczyć przed przystąpieniem do zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją z kosmetologiem, mającą na celu wykluczenie przeciwskazań.

Następnie wykonywujemy analizę fototypu skóry. Do miejsca planowanej depilacji przykładamy kilkakrotnie urządzenie SkinTel (nowoczesny i inteligentny czytnik poziomu aktywnej melaniny w skórze), które automatycznie ustawia spersonalizowane, optymalne parametry zabiegu. Dzięki temu zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Następnie ustalamy pozostałe parametry włosa, takie, jak grubość, kolor i gęstość.

Przystępujemy do zabiegu przykładając głowicę laseru na danej partii ciała, dokładnie miejsce przy miejscu.

 

Jak często powtarzamy zabieg?

Przyjmujemy, że w fazie wzrostu (tylko w tej fazie dochodzi do zniszczenia włosa) znajduje się ok. 30% włosów, dlatego depilacja laserowa wymaga powtórzeń, aby osiągnąć zamierzony efekt. Zabieg powtarzamy średnio od 4-8 razy w odstępach 4-12 tygodni (twarz, szyja 6-8 tygodni, pozostałe partie 8-12 tygodni).

Jak skuteczny jest zabieg?

Aby uzyskać najlepsze efekty, należy do depilacji podejść systemowo:

- do uzyskania efektu usunięcia 80-90% włosów depilację wykonujemy w serii średnio 4-8 zabiegów,

- przestrzegamy ustalonych odstępów między zabiegami,

- wybieramy sprawdzone i najlepsze technologie, takie jak Vectus™, który raz na zawsze uśmierca włosy wraz z ich macierzą (niektóre urządzenia tylko osłabiają cebulki włosowe). Vectus™ jest najskuteczniejszym systemem depilacji laserowej na świecie!

Czas zabiegu: 15 - 60 min

Cena zabiegu: od 80 - 299 zł

prezent login mobile